راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت علوم شیلاتی در گیلان

راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت علوم شیلاتی در گیلان

رئیس پارک علم و فناوری گیلان خبر داد راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت علوم شیلاتی در گیلان خبرگزاری فارس: راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت علوم شیلاتی در گیلان

رئیس پارک علم و فناوری گیلان از راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت علوم شیلاتی در انستیتو تحقیقات بین‌المللی ماهیان خاویاری در این استان خبر داد.

مجید متقی طلب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه حمایت از بنگاه‌های کارآفرین فناوری بنیان رسالت پارک علم و فناوری گیلان است اظهار کرد: بسترسازی و مساعدت در زنجیره تبدیل ایده به محصول و مساعدت در روند اجرای برنامه توسعه اقتصادی دانش‌بنیان ازجمله رسالت‌های پارک مذکور در استان محسوب می‌شود.

وی به راه‌اندازی مرکز رشد واحدهای فناور در پارک علم و فناوری گیلان اشاره کرد و افزود: مرکز رشد واحدهای فناور اطلاعات و ارتباطات استان راه‌اندازی شده است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان از راه‌اندازی کانون شکوفایی خلاقیت علوم شیلاتی در انستیتو تحقیقات بین‌المللی ماهیان خاویاری خبر داد و بیان کرد: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت راه‌اندازی شده است.

متقی طلب با بیان اینکه مرکز رشد واحدهای فناور بندر انزلی راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی تأسیس شده است.

وی به تأسیس دفتر کانون شکوفایی خلاقیت علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندر انزلی اشاره کرد و گفت: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی بندر انزلی راه‌اندازی شده است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به اینکه مرکز رشد اقماری واحدهای فناور آستارا راه‌اندازی شده است، خاطرنشان کرد: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه آزاد اسلامی آستارا تأسیس شده است.

متقی طلب به راه‌اندازی مرکز رشد اقماری واحدهای آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و یادآور شد: مرکز رشد اقماری فناور و دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه پیام نور در آستانه‌اشرفیه راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مرکز رشد اقماری واحدهای فناور رودسر راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه پیام نور، دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه آزاد اسلامی و دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در رودسر راه‌اندازی شده است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان از راه‌اندازی مرکز رشد اقماری واحدهای فناور در رودبار خبر داد و افزود: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه پیام نور در رودبار تشکیل شده ضمن اینکه مرکز رشد توسعه روستایی گیلان در این شهرستان راه‌اندازی شده است.

متقی طلب با اشاره به اینکه دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان تأسیس شده است، بیان کرد: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت پژوهشگران دانش‌آموزی لاهیجان تأسیس شده است.

وی به تأسیس دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشکده منابع طبیعی در صومعه‌سرا اشاره کرد و گفت: دفتر کانون شکوفایی خلاقیت دانشکده فنی کاسپین در پردیس دانشگاه تهران تأسیس شده است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان، ایجاد قطب علم و فناوری در شمال کشور با تأکید بر قابلیت‌های اقلیمی و اقتصادی منطقه را چشم‌انداز این پارک خواند و تصریح کرد: کمک به جذب دانش فنی و تسهیل در تجاری‌سازی فناوری از اهداف پارک مذکور است.