مهلت ثبت‌نام استارت‌آپ جاده ابریشم تمدید شد

مهلت ثبت‌نام استارت‌آپ جاده ابریشم تمدید شد

مهلت ثبت‌نام برای شرکت در رویداد استارت‌آپ جاده ابریشم تمدید شد. علاقه‌مندان تا تاریخ ۳۱ شهریورماه فرصت دارند از طریق وب‌سایت استارت‌آپ جاده ابریشم در این رویداد ثبت‌نام کنند.

استارت‌آپ جاده ابریشم در سال ۹۶ توسط گروهی از کارآفرینان جهت کمک به کارآفرینان ایرانی تاسیس شد. این رویداد باهدف ارتباط ایران با جوامع بین‌المللی، به اشتراک گذاشتن دانش و گسترش فرصت‌های سرمایه‌گذاری شکل‌گرفته است. برنامه ۱۰۰ راه ابریشم، برای کشف ۱۰۰ استارت‌آپ برتر سراسر ایران طراحی شده است. در این برنامه استارت‌آپ‌های برتر  از بین ۱۰۰ استارت‌آپ کشف‌شده انتخاب می‌شوند و برای استارت‌آپ‌های منتخب ۱۰۰ روز برنامه شتاب‌دهی آنلاین انجام خواهد شد.

این رویداد اولین و بزرگ‌ترین گردهمایی بین‌المللی استارت‌آپی ایران است که در دو قسمت «تور استارت‌آپی» و «رویداد فینال» برگزار می‌شود.  دومین تور استارت‌آپی جاده ابریشم، امسال از ۲۱ مهرماه آغاز می‌شود و به مدت ۱۰ روز از پنج شهر مشهد، تهران، تبریز، شیراز و کرمان عبور می‌کند.

شرکت‌کنندگان در این برنامه علاوه  بر آشنایی با برخی از موفق‌ترین کارآفرینان بین‌المللی، سرمایه‌گذاران باتجربه، با نحوه ارایه در سطح بین‌المللی آشنا می‌شوند و این فرصت را پیدا می‌کنند تا سطح فعالیت‌های حرفه‌ای خود را ارتقا دهند.