آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در هم‌آوا ادغام می‌شوند

آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در هم‌آوا ادغام می‌شوند

ایمان جلیلی، مدیر ارتباطات شرکت هم‌آوا، درباره جزییات این ادغام گفت: «همه این مجموعه‌ها به‌غیراز شزان در مجموعه کارخانه نوآوری مستقرشده‌ بودند اما برای تسریع امور و متمرکز شدن همه سرویس‌ها تصمیم بر این شد تا با یکدیگر ادغام و از این به بعد باشخصیت حقوقی هم‌آوا فعالیت کنند؛ یعنی هم‌آوا شرکت مادر باشد و سایر برندهای زیرمجموعه آن‌هم فعال باشند، اما به نام هم‌آوا قرارداد منعقد کنند.»

جلیلی با اشاره به اینکه هدف از این ادغام خدمت‌رسانی صفر تا صد به استارت‌آپ‌ها از پروسه ایده تا تبدیل شدن آن‌ها به یک کسب‌وکار بزرگ بوده است، درباره بخش‌های مختلف این مجموعه و تقسیم کار میان آن‌ها نیز اعلام کرد: «نوآوردگاه درگاه ورودی ما برای رویدادهاست. فضای کار اشتراکی بر عهده زاویه و برنامه‌های شتاب‌دهی به‌طور مشترک به عهده آواتک و شزان خواهد بود. نوآوا نیز به استارت‌آپ‌ها خدمات رشد ارایه خواهد داد. خود هم‌آوا نیز از این به بعد سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های در حال رشد را به عهده خواهد داشت.»

به باور او با این ادغام‌ها حلقه کاملی از ارایه خدمات به شرکت‌های استارت‌آپی در کارخانه نوآوری شکل خواهد گرفت که امکان مانیتور آن نیز به‌صورت لحظه‌ای و مرحله‌ای وجود دارد.

آن‌گونه که مدیر ارتباطات هم‌آوا می‌گوید این ادغام و مراحل قانونی آن همچنان در حال انجام است چون برخی از این برندها تعهداتی داشتند که باید انجام می‌دادند تا بتوانند شخصیت حقوقی خود را به هم‌آوا منتقل کنند. جلیلی تصریح می‌کند تغییرات در مدیریت  هم‌آوا نیز ظرف یک تا دو ماه آینده محقق خواهد شد. همچنین بر اساس اعلام او، رضا کلانتری نژاد بنیان‌گذار شزان به‌عنوان مدیر مجموعه هم‌آوا انتخاب‌شده است.

هم‌آوا به‌منظور مدیریت کارخانه نوآوری در فروردین ۹۷ با عنوان «کارخانه نوآوری هم‌آوا» به ثبت رسیده است.