اختتامیه پنجمین دوره کشف، در شتاب‌دهنده فردوسی
از کسب‌وکارت دفاع کن!

اختتامیه پنجمین دوره کشف، در شتاب‌دهنده فردوسی

اختتامیه پنجمین دوره کشف روز شنبه دهم شهریور در مکان شتاب‌دهنده فردوسی برگزار خواهد شد.
در این دوره که از ۹ تیرماه آغاز شده بود، استارت‌آپ‌های پانترافیت، آرنا ریپیر، تریپ ادونچرز، یونیکوین و آی‌نبض حضور داشتند و اکنون قرار است در روز اختتامیه، این استارت‌آپ‌ها مدل کسب‌‌وکاری را ارایه کنند که در دوره کشف، فرصت تست، بازبینی و اصلاح آن را داشتند.
در دوره کشف، شتاب‌دهنده به استارت‌آپ‌های پذیرفته‌شده کمک می‌کند تا بازار خود را به‌درستی بشناسند، رقبای خود را بررسی کنند، با چالش‌های کسب‌وکار خود روبرو شوند و فرآیند فروش محصول/ارایه خدمت خود را طراحی نمایند. حاصل تمام این تلاش‌ها، برنامه عملیاتی چهارماهه‌ای خواهد بود که بر اساس تجربیات دوماهه دوره کشف خود تدوین می‌نمایند.
استارت‌آپ‌هایی که بتوانند به دوره شتاب راه یابند، از اعتبار ۲۵ میلیون تومانی شتاب‌دهنده فردوسی برای اجرایی کردن برنامه عملیاتی خود کمک خواهند گرفت. بعد از فرصت ۴ ماهه دوره شتاب، روز برآیند در انتظار استارت‌آپ‌ها خواهد بود؛ جایی که در برابر شبکه سرمایه‌گذاران شتاب‌دهنده فردوسی به ارایه کسب‌وکار خود خواهند پرداخت و شانس خود را برای جذب سرمایه امتحان خواهند نمود.
ششمین دوره کشف از ابتدای مهرماه آغاز خواهد شد. در این دوره، اولویت با استارت‌آپ‌هایی خواهد بود که در حوزه گردشگری یا محتوا فعالیت کنند. استارت‌آپ‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شتابدهنده فردوسی و تکمیل فرم پذیرش، فرصت خود برای تبدیل‌شدن به کسب‌وکاری موفق را به دست آورند.