استقرار شتاب‌دهنده دیموند در بوشهر

استقرار شتاب‌دهنده دیموند در بوشهر

طی تفاهم‌نامه‌ سه‌جانبه بین شتاب‌دهنده دیموند، پارک علم و فناوری خلیج فارس و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، شتاب‌دهنده دیموند در پارک استان مستقر می‌شود.

در سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز جمعه در تاریخ ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ به بوشهر، نشستی با حضور شرکت‌های نوپای فعال در این زمینه در سالن جلسات استانداری بوشهر برگزار شد. در این نشست، امید ظریف‌پور قائم‌مقام شتاب‌دهنده دیموند با بیان این‌که ظرفیت و پتانسیل‌ استارت‌آپ‌های بوشهر فراتر از تصور مدیران این شتاب‌دهنده بوده است، از آمادگی این مجموعه برای حمایت و سرمایه‌گذاری روی برخی از این استارت‌آپ‌ها خبر داد. حبیب رستمی، رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس نیز با استقبال از این همکاری سه‌جانبه گفت: شتاب‌دهنده حلقه مفقوده زنجیره فناوری در استان بوشهر است و امید است با استقرار دیموند در این پارک شاهد رشد شرکت‌های نوپای فعال در حوزه فناوری اطلاعات باشیم.

در پایان این نشست، تفاهم‌نامه‌ای بین شتاب‌دهنده دیموند، پارک علم و فناوری خلیج فارس و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان منعقد شد که به موجب آن و در راستای حمایت از استارت‌آپ‌های استان بوشهر، فضایی در پارک استان به این شتاب‌دهنده اختصاص داده شود.