رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران خبر داد

برپایی نمایشگاه استانی فناوری‌های نوین در مازندران

رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران از برپایی نمایشگاه استانی فناوری‌های نوین در مازندران خبر داد.

علی معتمد زادگان گفت: نمایشگاه دستاوردهای فناوری‌های نوین در راستای حمایت و گسترش این نوع فناوری به‌ویژه نانو باهدف تقویت و حمایت از استعدادهای نخبگان و آشنایی عموم با دستاوردهای جوانان مازندرانی در بخش فناوری‌های جدید، ۵ و ۶ خردادماه در پژوهشکده نانو این استان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه در این نمایشگاه کارگاه‌های تخصصی آینده‌پژوهی و بهره‌مندی از فناوری نانو برپا می‌شود، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی بر پایه فناوری‌های نوین، گسترش خلاقیت و نوآوری در فناوری نانو، آشنایی با فرآیند ثبت اختراع، آینده‌پژوهی فناوری نانو در صنعت و فناوری نانو از آزمایشگاه تا بازار ازجمله موضوعات کارگاهی است.

رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران ادامه داد: کارگاه‌های آموزشی کسب‌وکار کارآفرینی در فناوری نانو، فناوری نانو در صنعت نساجی، انرژی صنایع کار، علوم پزشکی و اعصاب، مدیریت آب پسماند و محیط‌زیست و نحوه تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان نیز در حاشیه نمایشگاه فناوری نوین برگزار می‌شوند.

معتمد زادگان در پایان بابیان اینکه بازدید از نمایشگاه و شرکت در کارگاه برای عموم آزاد است، گفت: در این نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دانش‌بنیان، پژوهشکده و آزمایشگاه‌های فعال مازندران مشارکت و حضور دارند