fa-IR
پیشنهاد ویژه نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به بازی‌سازان ایرانی

پیشنهاد ویژه نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به بازی‌سازان ایرانی

مجموعه «گیم‌کانکشن» فرانسه شرایط ویژه‌ای را برای حضور استودیوهای بازی‌سازی ایرانی در نظر گرفته تا بازی‌سازان ایرانی راحت‌تر بتوانند در این رویداد تجاری معتبر حضور پیدا کنند.
بر اساس اعلام این مجموعه برای شرکت‌های ایرانی که به حضور در این رویداد علاقه‌مند هستند ۶۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.
قیمت اعلام شده برای غرفه ۴ متری به همراه ۲ بلیت تجاری این رویداد ۳۸۰۰ یورو اعلام شده بود که با اعمال این تخفیف شرکت‌های ایرانی تنها ۹۹۰ یورو پرداخت خواهند کرد.
همچنین با اعلام مجموعه گیم‌کانکشن، قیمت هر بلیت تجاری برای استودیوهای بازی‌سازی ایرانی از ۱۸۰۰ یورو به ۵۹۰ یورو کاهش پیدا کرده است. قیمت بلیت معمولی این رویداد هم برای شرکت‌های ایرانی از ۴۹۰ یورو به ۱۹۰ یورو کاهش می‌یابد.
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای طی مذاکراتی با مجموعه گیم‌کانکشن فرانسه، توانست میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای بازی‌های برتر گیمیستان TGC ۲۰۱۸ را به ۸۵ درصد افزایش دهد. بر همین اساس قیمت غرفه به همراه ۲ بلیت تجاری از ۳۸۰۰ یورو به ۵۴۰ یورو و قیمت بلیت تجاری از ۱۸۰۰ یورو به ۲۷۰ یورو کاهش پیدا کرده است.
همچنین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای حمایت بیشتر از بازی‌سازان ایرانی که قصد شرکت در این رویداد بین‌المللی را دارند به هریک از برندگان گیمیستان رویداد TGC ۲۰۱۸ مبلغ ۵۴۰ یورو بابت تامین هزینه غرفه کمک مالی می‌کند.
شرکت‌هایی که تمایل دارند در رویداد گیم‌کانکشن شرکت کنند و از این تخفیف بهره‌مند شوند می‌توانند تا ۲۷ مردادماه درخواست خود را به آدرس ایمیل contact@ircg.ir ارسال کنند.