چالش‌ها و اهمیت کار استارت‌آپ و شتاب‌دهنده‌ها بررسی شد
در سومین رویداد هم‌نت فناوری اصفهان:

چالش‌ها و اهمیت کار استارت‌آپ و شتاب‌دهنده‌ها بررسی شد

شرکت مخابرات منطقه اصفهان، پس از برگزاری دو رویداد موفقیت‌آمیز هم‌نت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال‌های ۹۴ و ۹۵ و حمایت از تیم‌های برگزیده‌شده در مرکز شتاب‌دهی مشاهیر شرکت مخابرات، با برگزاری مراسمی سومین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت.

این گردهمایی در اتاق بازرگانی و با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت مخابرات، شورای جوانان اتاق بازرگانی، شهرک علمی و تحقیقاتی، انجمن صنفی کسب‌وکارهای مجازی استان اصفهان، فاوای شهرداری، دانشگاه آزاد نجف‌آباد، مراکز رشد و کارآفرینی، کارآفرینان و شتاب‌دهنده‌های فعال استان برگزار شد.

در این گردهمایی مشایخی، معاون تجاری مخابرات منطقه اصفهان در سخنانی تاریخچه‌ای از تاسیس و فعالیت شتاب‌دهنده مشاهیر مخابرات را از ابتدا تاکنون بیان کرد و پس‌ازآن گزارشی تصویری از فعالیت‌های شتاب‌دهنده مشاهیر پخش شد.

سپس خسروی، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در رابطه با چالش‌ها و اهمیت کار شتاب‌دهنده در موفقیت استارت‌آپی‌ها به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه این گردهمایی سه تیم از تیم‌های موفق شتاب‌دهنده مشاهیر به نام‌های طرح «ما می‌بینیم»، طرح «آلتر» و طرح «یوز» که در مرحله ورود به بازار کسب‌وکار قرار دارند به معرفی طرح خود پرداختند.

در این گردهمایی زاهدی، یکی از برجسته‌ترین مربیان کارآفرینی و بنیان‌گذار استارت‌آپ ایونت سنتر و اصفهان پلاس درباره ظرفیت‌های کارآفرینی اصفهان سخنرانی کرد.

از شاخص‌های بارز این گردهمایی که با محوریت «اداره بازاریابی و امور مشتریان معاونت تجاری مخابرات منطقه اصفهان و همکاری شرکت صدرا نگین پارسیان» برگزار شد می‌توان به رویکرد شرکای تجاری و استفاده از دانش‌پژوهان جوان اشاره کرد که می‌تواند نویدبخش کلاس جدیدی در بخش بازاریابی کشور محسوب شود.