پایان رویداد «استارت‌آپ ویک تهران»

پایان رویداد «استارت‌آپ ویک تهران»

رویداد استارت‌آپ ویک تهران از ۱۲ تا ۱۹ مرداد در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

مسئول برگزاری این رویداد اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ این رویداد از بهمن‌ماه آغاز شد و ما استارت‌آپ ویک تهران را با شعار «اکوسیستم ارزش‌آفرینی ایران زیر یک سقف» از ۱۲ مردادماه با برگزاری یک کارگاه، سه پنل و ۱۰ سخنرانی با محوریت «بلاک‌چین و بررسی مشکلات و مسایل استارت‌آپ‌ها برای توسعه و پیشرفت کسب‌وکارهایشان» شروع کردیم .

«امیررضا محمدی» ادامه داد: ۱۳ مرداد در روز در نظر گرفته‌شده برای استارت‌آپ‌ها، بازدیدی از پارک پردیس داشتیم و سه کارگاه در مورد «تفکر از دیدگاه یک مدیر محصول، بررسی اصول مارکتینگ و بازاریابی و روش‌های ارایه خوب» برگزار شد. همچنین ۱۴ مرداد در روز کسب‌وکار، کارگاه‌های آموزشی، با تمرکز بر مدل کسب‌وکار، توسعه مشتریان و رهبری و مدیریت تیم استارت‌آپی، طراحی و برنامه‌ریزی شد و تلاش ما این بود که در این کارگاه‌ها محتوای موردنیاز برای شرکت‌کنندگان رویداد بلاک چین تهران ارایه شود.

محمدی افزود: ۱۵ مرداد روز «بلاک‌چین» بود که به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد. این روز، به کارگاه‌های بلاک چین و بحث کسب‌وکار با بلاک چین اختصاص داشت. ۱۶ مرداد نیز کارگاه‌های موردنیاز برای کسب‌وکارها در پارک فناوری پردیس ارایه شد و افراد به ارایه ایده‌های خود در زمینه‌های منتخب پرداختند.

او در ادامه به بخش دوم این رویداد اشاره کرد و گفت: استارت‌آپ ویک تهران از ۱۷ تا ۱۹ مردادماه، وارد بخش دوم خود یعنی بلاک‌چین شد. منتخبین در ۱۷ مرداد تیم‌های خود را تشکیل دادند و در ۱۸ مرداد روی مدل درآمدی، اعتبار سنجی و تولید نمونه اولیه محصول خودکار کردند و ۱۹ مرداد به ارایه‌ ایده‌های خود پرداختند.

محمدی در ادامه‌ صحبت‌های خود در خصوص مهم‌ترین دستاورد این رویداد گفت: مهم‌ترین دستاورد این رویداد آن بود که ما توانستیم به شعارمان (اکوسیستم ارزش‌آفرینی ایران زیر یک سقف) جامه‌ عمل بپوشانیم و امیدواریم با بهره‌گیری از تجربیات متخصصان و تربیت نیروهای جوان، شاهد پیشرفت و توسعه‌ روزافزون کشور باشیم.

مراسم اختتامیه استارت‌آپ ویک تهران، روز جمعه ۲۰ مردادماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و با اعلام اسامی تیم‌های برگزیده و تجلیل از آن‌ها، به کار خود پایان داد.