fa-IR
هفتمین دورهمی کارآغازیان تبریز برگزار شد
به میزبانی مرکز کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا واحد آذربایجان‌شرقی

هفتمین دورهمی کارآغازیان تبریز برگزار شد

هفتمین دورهمی استارت‌آپی کارآغازیان تبریز، روز پنجشنبه ۱۱ مردادماه ۱۳۹۷ در مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا واحد آذربایجان شرقی برگزار شد. مهمان ویژه این دورهمی «فرزاد بابا میری» هم‌بنیان‌گذار و عضو تیم استارت‌آپ کل‌گرام (kalgram) بود.

بابا میری گفت: با توجه به حجم، ظرفیت و ابعاد اقتصاد ورزش، مجموعه اسپانسری و هواداری ورزش با هدف اسپانسری، هواداری حرفه‌ای ورزشی، برندسازی، تامین و سازمان‌دهی گردش مالی این حوزه در سال ۱۳۹۶ آغاز به‌کار کرد و به‌منظور بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در حوزه ورزش، استفاده حداکثری از امکانات فناوری‌های نوین در دستور کار این مجموعه قرارگرفته است. در گام نخست، با ایجاد یک شبکه اجتماعی خاص ورزش پرطرفدار فوتبال، این مجموعه صاحب یک رسانه مستقل با پتانسیل بالا، منعطف، توسعه‌پذیر و قابل‌رقابت با سایر بازیگران عرصه تولید محتوای ورزشی در فضای مجازی مانند شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیس‌بوک و... شده است.

در ادامه به معرفی اپلیکیشن کل‌گرام پرداخت و گفت: کل گرام ، شبکه‌ای اجتماعی با محوریت بازی فوتبال و با انتخاب تیم‌های لیگ برتری همراه با قابلیت انتخاب تیم‌های شرکت‌کننده در تورنمنت‌های بین‌المللی است که در آن کاربران می‌توانند پست‌های جدید به اشتراک بگذارند، همدیگر را دنبال کنند و به‌ کل‌کل با همدیگر بپردازند. همچنین ستاره‌هایی که طرفدار فوتبال هستند را دنبال کنند و لذت ببرند.

هدف ما انتقال جذابیت این بازی زیبا به خانه‌های فوتبال دوستان و ترغیب به هواداری از تیم‌های محبوب لیگ‌های ایرانی و تورنمنت‌های خارجی است. اپلیکیشن کل گرام برای پلتفرم‌های Andriod  و IOS آماده‌شده است و در فروشگاه‌های اپلیکیشن کافه بازار و سیب اپ قابل دانلود و استفاده است.