fa-IR
نخستین رویداد استارت‌آپی گردشگری در زنجان برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارت‌آپی گردشگری در زنجان برگزار می‌شود

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نخستین رویداد استارت‌آپی گردشگری این استان اول شهریور امسال به مدت سه روز در شهر زنجان برگزار می‌شود.

«طیب جعفری» گفت: شرکت در این رویداد برای همه در هر رده سنی و با هر مدرک تحصیلی امکان‌پذیر است.

او ادامه داد: افرادی که در زمینه گردشگری دارای ایده‌های نوآورانه و خلاقانه‌ای هستند می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت اینترنتی ما مراجعه کنند.

جعفری اظهار داشت: «ترویج فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی در حوزه گردشگری، شناسایی و غربالگری ایده‌های جدید و معرفی درست ایده‌های نو در حوزه گردشگری، توان‌بخشی به جوانان در تبدیل ایده به عمل و ثروت حول محورهای رویداد، جذب سرمایه‌گذار برای ایده‌های برتر، تشویق فارغ‌التحصیلان و کارجویان برای ایجاد کسب‌وکارهای کوچک در بخش گردشگری و افزایش اعتمادبه‌نفس در گروه‌های فعال» از اهداف برگزاری نخستین رویداد استارت‌آپی گردشگری در زنجان است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طبیعت‌گردی و گردشگری تفریح، گردشگری مجازی، گردشگری و صنایع‌دستی، گردشگری و اقامت، اکوتوریسم و گردشگری روستایی (بوم گردی)، گردشگری تاریخی و فرهنگی، گردشگری سلامت، خدمات گردشگری و گردشگری و برندینگ از محورهای نخستین رویداد استارت‌آپی گردشگری در زنجان است.

استارت‌آپ کوتاه ‌شده عبارت startup company به معنی شرکت نوپا است و به کسب‌وکاری نوپا گفته می‌شود که با هدف پیدا کردن مدل کسب‌وکار راه‌اندازی می‌شود.