fa-IR
برگزاری رویداد «استارت‎آپ ویک» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

برگزاری رویداد «استارت‎آپ ویک» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

رویداد «استارت‎آپ ویک» با حضور جمعی از فعالان حوزه استارت‌آپ‌ها از ۱۲ الی ۱۹ مردادماه ۱۳۹۷ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

در این رویداد ۸ روزه میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی متعددی برگزار می‌شود و بخش اول این رویداد، با عنوان «استارت‎آپ ویک» در تاریخ ۱۲ مردادماه و با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی ایران آغاز به کار کرد.

افتتاحیه این رویداد با برگزاری پنل‌های تخصصی با موضوعات «اکوسیستم ارزش‌آفرینی ایران، اکوسیستم شهرستان‌ها، استارت‌آپ‌های شکست‌خورده، رسانه‌ها و چالش‌ها» همراه است. در دومین روز از این رویداد نیز، با همکاری «پارک فناوری پردیس» دو کارگاه با محوریت «کسب‌وکار و مدیریت محصول» برای شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد.

استارت‎آپ ویک در روز سوم و چهارم مهمان مسئولانی از صندوق نوآوری و شکوفایی است. مخاطبان، در این بخش، شاهد برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه «کسب‌وکار و بلاک‌چین» هستند. روز پنجم این رویداد هم، با ارایه ایده‌هایی دنبال خواهد شد که مربوط به چالش‌های مطرح‌شده در روز نخست است.

بخش دوم رویداد، «تهران بلاک‌چین» است که از تاریخ ۱۷ الی ۱۹ مردادماه با حضور علاقه‌مندان به حوزه فین‌تک برگزار می‌شود. تهران بلاک‌چین یک رویداد آموزشی-تجربی است که در سه روز متوالی (انتهای هفته) برگزار خواهد شد.

در این برنامه، برنامه‌نویسان، متخصصان کسب‌وکار، دانشجویان، علاقه‌مندان به استارت‌آپ‌ها، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کرده و گروه تشکیل دهند و درنهایت، هر گروه، ایده‌ای را اجرا کند.

این رویداد، با همکاری شرکت‌های «فینوا» و «تکراسا» برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در رویداد هفته استارت‌آپ‌ها می‌توانند به سایت استارت‎آپ ویک و جهت شرکت در رویداد تهران بلاک‌چین می‌توانند به سایت آن مراجعه کنند.