fa-IR
برپایی نمایشگاه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت در مهرماه

برپایی نمایشگاه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت در مهرماه

هم‌زمان با برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، نمایشگاه دوروزه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت برگزار می‌شود.

نمایشگاه دوروزه فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال سلامت در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه امسال با حضور شتاب‌دهنده‌ها و وی سی‌ها برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان و رسانه‌های مختلف دیجیتال، محصولات و آثار خود را در معرض نمایش عمومی قرار می‌دهند. همچنین بخش ویژه‌ای برای استارت‌آپ‌های سلامت در نظر گرفته‌شده است که در آن استارت‌آپ‌ها محصولات خود را برای شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران ارایه خواهند داد.

در بخش دیگر این نمایشگاه از چندین فناوری سطح یک، همانند پهپاد داروسان رونمایی خواهد شد.

بر اساس اعلام مفدا، نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت با هدف «استفاده از ظرفیت بالای رسانه‌های دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه، جریان سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال سلامت، شناسایی تولیدکنندگان آثار دیجیتال سلامت و تشکیل بانک اطلاعاتی جهت ارایه خدمات بهینه، کمک به توسعه کسب‌وکارهای نوپا، کاهش هزینه و تسهیل دسترسی عمومی به تولیدات سلامت در هر زمان و مکان، حمایت از افراد، مراکز، موسسات، تشکل‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات سلامت و ایجاد بستر رقابت میان تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال سلامت در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در این صنعت» مهرماه امسال از سوی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.