نخستین دوره «استارت‌آپ ویکند» در استان لرستان برگزار می‌شود

نخستین دوره «استارت‌آپ ویکند» در استان لرستان برگزار می‌شود

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان گفت: نخستین دوره «استارت‌آپ ویکند» از ۲۹ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه در استان لرستان برگزار می‌شود.

حمزه امیری اظهار داشت: رویداد استارت ویکند (شهر الکترونیک) از ۲۹ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه برای نخستین بار در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بنیاد نخبگان استان لرستان مجوز برگزاری این رویداد را از مرکز شتاب‌دهٔ و نوآوری پارک علم و فناوری اخذ کرده است افزود: هدف از برگزاری رویداد استارت‌آپ شهر الکترونیک ارائه و هدایت ایده‌ها و توانمندسازی برای ایجاد کسب‌وکار و کارآفرینی در استان است.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان بابیان اینکه این رویداد با حضور دانشجویان و دانش آموزان ایده‌پرداز استان در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود عنوان کرد: شرکت عموم مردم در این رویداد آزاد است بنابراین ایده‌پردازان رشته‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت Swlorestan.ir ثبت‌نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: از امروز ثبت‌نام برای شرکت در رویداد استارت‌آپ شهر الکترونیک آغازشده و تا بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد؛ ثبت‌نام تنها تا روز دوشنبه به‌صورت رایگان است و پس‌ازآن 50 هزار تومان دریافت می‌شود.

امیری آغاز برگزاری این رویداد را ساعت ۱۶ روز بیست و نهم اعلام کرد و گفت: با بنیاد نخبگان استان با همکاری پارک علم و فناوری، دانشگاه لرستان، دانشگاه پیام نور، شهرداری خرم‌آباد، جهاد دانشگاهی، فن‌بازار و استانداری لرستان این رویداد را برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: با همکاری بنیاد نخبگان، دانشگاه لرستان و پارک علم و فناوری نوزدهم اردیبهشت یک کمپ ایده در دانشگاه لرستان و بیستم اردیبهشت یک کمپ ایده در دانشگاه پیام نور استان برگزار و ایده‌های برگزیده به رویداد اصلی استارت تاپ شهر الکترونیک راه پیدا می‌کنند.