برپایی دومین استارت‌آپ ویکند در بجنورد

برپایی دومین استارت‌آپ ویکند در بجنورد

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از برپایی دومین استارت‌آپ ویکند در مرکز استان از تاریخ ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داد.

مجتبی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار پژوهشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: از فردا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی و ۲۳ اردیبهشت نیز در فرهنگسرای شهروند این استان، دو پیش‌رویداد استارت‌آپ ویکند برپا خواهد شد.

نجفی با ذکر این‌که به‌احتمال فراوان محل برپایی این استارت‌آپ ویکند در فرهنگسرای شهروند بجنورد باشد، افزود: افراد و جوانان خلاق در این استارت‌آپ ویکند با تم دانشجویی و با موضوع عمومی ایده‌پردازی می‌کنند.

وی با اشاره به حضور ۱۵۰ نفر در این برنامه علمی، عنوان کرد: این تعداد از افراد در گروه‌های ۱۵ نفره تقسیم‌بندی شده و به ارائه طرح و ایده خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: استارت‌آپ ویکند رویدادی است که افراد و جوانان صاحب ایده و کارآفرین را در یک محیط پویا گردهم می‌آورد تا در سه روز متوالی به رقابت و عملی ساختن ایده‌های خود برای وارد شدن به بازار واقعی کسب‌وکار بپردازند.

نجفی با اشاره به حضور کارآفرینان، دانشگاهیان، نخبگان، صاحبان ایده در این استارت‌آپ ویکند، گفت: در این نشست جوانان و صاحبان ایده در قالب تیم‌هایی به‌صورت فشرده از آموزش‌های لازم و مدل‌های مختلف کسب‌وکار برخوردار می‌شوند.