گردهمایی مدیران حوزه تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان

سیزدهمین گردهمایی مدیران شعب تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان و معاونان مراکز رشد جهاد دانشگاهی کشور فردا چهارشنبه به میزبانی یزد آغاز می‌شود.

این گردهمایی هشتم و نهم اردیبهشت‌ماه به مدت دو روز با حضور دکتر«حمیدرضا طیبی» رئیس جهاد دانشگاهی کشور، دکتر «عیسی منصوری» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر «محمدرضا پور عابدی» رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی، دکتر «سجادی نیری» رئیس ستاد فناوری‌های نرم فرهنگی و هویت‌ساز معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و دکتر «رستمی» مدیرکل پژوهش، آموزش و ترویج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

سیزدهمین گردهمایی تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی در موضوعاتی مانند تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان، امکان و ضرورت تجاری‌سازی در فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، نقش و جایگاه کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی، نقش تعاون در توسعه اشغال دانش‌آموختگان و نحوه مشارکت جهاد دانشگاهی در آن، برگزار خواهد شد.

از دیگر موضوعات موردبحث در این گردهمایی، «نوپای ناب» رویکردی نو در توسعه کارآفرینی، بحث و تبادل‌نظر در خصوص مأموریت‌های سازمان در اجرایی کردن نقشه جامع علمی کشور، بحث و تبادل‌نظر در مورد مباحث مرتبط با پارک‌ها و مراکز رشد فناوری جهاد دانشگاهی، آشنایی با یکی از پیشگامان کارآفرینی و تجاری‌سازی و آشنایی با چگونگی راه‌اندازی فن بازارها در استان‌های کشور، است.

آیین افتتاحیه‌ی این گردهمایی در سالن اجتماعات دانشگاه علم و هنر و سایر نشست‌های گردهمایی در سالن باقرالعلوم(ع) دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار خواهد شد.