رونمایی از نخستین ایده‌بازار دائمی انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای

رونمایی از نخستین ایده‌بازار دائمی انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای

دانشگاه صنعتی شریف به‌منظور ارتقاء و پیشرفت صنعت انیمیشن در ایران نخستین همایش ملی «انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی» را برگزار می‌کند.

نخستین همایش ملی «انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی» با هدف انتقال معنویت دینی، کرامت انسانی و روحیه ایثار و شهادت از طریق هنر انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای به نسل نوپای انقلاب، کشف استعدادهای جدید در عرصه انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای و همچنین جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی جهت ساختن انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای با استانداردهای جهانی برگزار می‌شود.

از مهم‌ترین محورهای همایش ملی «انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی» می‌توان به اقتصاد دانش‌بنیان و کارآفرین فرهنگی، صدور فرهنگ ایرانی اسلامی، ارتقای سبک زندگی سالم، اقتصاد، تجارت، بانک و بیمه، آموزش‌وپرورش و ارتقای سبک زندگی ایرانی اسلامی با استفاده از انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای اشاره کرد.

رونمایی از نخستین ایده بازار دائمی انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای، رونمایی از نخستین فن بازار دائمی انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای، رونمایی از تولید بزرگ‌ترین پروژه انیمیشن رئال جهان، رونمایی از نخستین خبرگزاری تخصصی انیمیشن ایران، تقدیر و تجلیل از فعالان عرصه انیمیشن، رونمایی از سند راهبردی انیمیشن ایران و رونمایی از تمبر یادبود انیمیشن ایران ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های این همایش ملی است.

این همایش در راستای اعتلا و ارتقای سطح هنر انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای در افق چشم‌انداز ۱۴۰۴ و همچنین صنعت انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای، شاخص صادرات غیرنفتی، ۲۵ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.