معرفی استارت‌آپ؛ ایروتکس: پُلی بین مهندسان و صاحبان پروژه

معرفی استارت‌آپ؛ ایروتکس: پُلی بین مهندسان و صاحبان پروژه

سال‌ها تجربه کاری موفق مدیریت پروژه به همراه ارتباطات گسترده با متخصصان و مراکز معتبر بین‌المللی و داخلی پشتیبان اصلی ایروتکس است. این مجموعه نخستین و تنها مجموعه تخصصی در زمینه خدمات فنی مهندسی است که با هدف رفع نیازمندی‌های صاحبان پروژه (افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی) با استخدام بهترین متخصصین به وجود آمده است. می‌توان ایروتکس را پل ارتباطی میان مهندسان، شرکت‌های فنی مهندسی و صاحبان پروژه داخلی و خارجی دانست زیرا متخصصان و شرکت‌های فنی مهندسی می‌توانند با نام‌نویسی رایگان در سایت، توانمندی‌های خود را به صاحبان پروژه معرفی کنند و از طرفی، افراد و صاحبان پروژه‌های سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی با قرار دادن پروژه خود در سایت به عنوان کارفرما، آن را در معرض دید نیروها و شرکت‌های متخصص بسیار قرار ‌دهند تا با انتخاب بهترین گزینه از بین موارد بسیار زیاد داخلی و خارجی، نیازمندی‌های پروژه خود را به بهترین صورت مرتفع کنند.

مجموعه ایروتکس که توسط تیمی متشکل از استادان دانشگاه و مهندسان حرفه‌ای با سابقه ۱۰ تا ۳۰ سال از شرکت پلنت کانستراکشن کیش  اداره می‌شود، می‌تواند در تامین نیروی متخصص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و تامین منابع مالی به صاحبان پروژه‌ها کمک کند. در این سایت مراکز معتبر بین‌المللی از آلمان، ایتالیا، انگلستان، چین و روسیه  که آمادگی انتقال تکنولوژی به ایران را دارند معرفی شده‌اند.

نحوه کارکرد

نام‌نویسی در سایت کاملا رایگان است و کاربر می‌تواند به عنوان متخصص و یا کارفرما در سایت نام‌نویسی کند. مهندسان و شرکت‌های فنی مهندسی که دنبال پروژه و موقعیت کاری هستند اکانت خود را به عنوان «متخصص» و صاحبان پروژه که می‌خواهند پروژه خود را برون‌سپاری کنند اکانت خود را به عنوان «کارفرما» ثبت‌ ‌کنند.

همچنین صاحب پروژه می‌توانند درصورتی‌که نیاز به مشاوره در زمینه تامین نیروی انسانی در شرکت داخلی و خارجی و تامین منابع مالی دارد از طریق ایمیل درخواست خود را مطرح کنند.

ایده شکل‌گیری

ایروتکس پس از سال‌ها تجربه کاری پیمانکاری EPCF مهندسین باتجربه شرکت PCK و استادان دانشگاه به وجود آمد.

یکی از مشکلات اساسی پروژه‌ها تامین نیروی متخصص حقیقی و حقوقی است که بتوانند مسئولیت‌های خود را به بهترین شکل انجام دهند. از سوی دیگر مهندسان و شرکت‌های فنی مهندسی بسیاری در کشور وجود دارند که علی‌رغم داشتن توانایی‌های بسیار به دلیل ناشناخته بودن و عدم آگاهی از پروژه‌های کشور نمی‌توانند موقعیت کاری مناسب با تخصص خود را بیابند. این مساله باعث شکل‌گیری ایده استارت‌آپ ایروتکس از حدود سال ۱۳۹۶ شد. این وب‌سایت در حال رشد بسیار سریع است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت ایروتکس مراجعه کنید.