fa-IR
راه‌اندازی ۶۰ استارت‌آپ در کرج

راه‌اندازی ۶۰ استارت‌آپ در کرج

عضو شورای شهر کرج با اشاره به تشکیل ۶۰ استارت‌آپ در کرج، بر لزوم تقویت کسب‌وکارهای نوپا تاکید کرد.

عباس زارع در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه آغاز فعالیت نخستین خانه استارت‌آپ در کرج به گفت: ظرف چند سال گذشته در کرج ۶۰ استارت‌آپ ایجادشده است که نشان از تلاش و علاقه جوانان برای پیشرفت کشور است.

او بابیان اینکه کرج دارای جاذبه بالا در مهاجرت است، گفت: مهاجرپذیری این کلان‌شهر یک فرصت مناسب برای تقویت استعداد جوانان سراسر کشور است.

رییس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر کرج ضمن ابراز امیدواری از اینکه مسئولان زیرساخت‌های مناسب برای نهایت استفاده از این قابلیت را فراهم کنند، گفت: امکان تجمیع سرمایه‌های کلان برای نجات کشور وجود ندارد، مجبوریم به سمت کسب‌وکارهای کوچک و نوپا برویم.

زارع با تاکید بر اینکه جوانان با ارایه راهکارهای نوین می‌توانند گره بسیار کور اقتصاد کشور را باز کنند و موتور محرک این موضوع شاید استارت‌آپ‌ها باشند، گفت: در حوزه خدمات نیازمند افکار جوانان هستیم.

او اضافه کرد: مجموعه مدیریت شهری در تلاش است خدمات را راحت‌تر در اختیار شهروندان قرار دهد و به نظر می‌رسد در این زمینه جوانان می‌توانند کمک‌های موثری داشته باشند.

عضو شورای شهر کرج از تخصیص بودجه یک میلیارد تومانی در حوزه کارآفرینی و حمایت از استارت‌آپ‌ها خبر داد و گفت: امیدواریم در این زمینه سرآمد کشور باشیم.