fa-IR
دانش، صنعت و خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی ویراکس کو
توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان صورت گرفت

دانش، صنعت و خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی ویراکس کو

شرکت دانش‌بنیان رباتیک ویرا ویژن مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، فروشگاه اینترنتی ویراکس کو را با هدف رفع نیاز بازار تجهیزات و ابزارآلات صنعتی راه اندازی کرد.

شرکت ویرا ویژن از سال ۱۳۹۵ در کنار محصولات دانش‌بنیان خود و در راستای به حداقل رساندن مشکلات و دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکار در زمینه‌های خرید و فروش دستگاه‌های پزشکی، آزمایشگاهی و صنعتی اقدام به طراحی فروشگاه آنلاین تخصصی در این زمینه کرده و در حال حاضر پس از گذشت یک سال توانسته‌اند به مرکز تخصصی بررسی، نقد، مقایسه، خرید و فروش آنلاین انواع قطعات، ابزارآلات، تجهیزات، محصولات صنعتی، کشاورزی، پزشکی و آزمایشگاهی کشور تبدیل شوند.

فروشگاه اینترنتی ویراکس کو با عملکردی نوین در تجارت‌الکترونیک ایران فرصتی بی‌نظیر را برای تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان ایجاد کرده تا بتوانند تولیدات خود را به بهترین و آسان‌ترین شیوه ممکن و به‌صورت آنلاین عرضه کنند. از طرف دیگر این فروشگاه تخصصی با ارایه انواع خدمات تخصصی به‌صورت سفارش آنلاین، این امکان را برای تمام خریداران در سراسر کشور محیا کرده تا با دسترسی به حداکثر اطلاعات لازم جهت بهترین انتخاب، ضمن آشنایی بیشتر با محصولات، مدل ها، ویژگی‌ها و نام‌های تجاری مختلف بتوانند از طریق نقد و بررسی کارشناسانه محصولات و دریافت راهنمایی‌ها و اطلاعات دقیق و صحیح آگاهانه‌ترین خرید ممکن را در فضای وب داشته باشند.

شرکت دانش‌بنیان ویرا ویژن به مدیریت فرشاد خادمیان‌زاده از سال ۱۳۹۵ در مرکز رشد تخصصی ICT شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقرشده است. این مرکز رشد با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌‌وکارهای نوپای فاوا و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان وظیفه حمایت بیش از ۸۰ شرکت حوزه فاوا را به عهده دارد.