fa-IR
آغاز نام‌نویسی در مسابقه Spaghetti contest

آغاز نام‌نویسی در مسابقه Spaghetti contest

نام‌نویسی در مسابقه کد‌نویسی مبهم (Spaghetti contest) آغاز شد.

در این مسابقه هر تیم برای شرکت در رویداد باید به ناخواناترین شکل ممکن، برنامه‌ای به زبان C++ بنویسد که با هر بار اجرا شدن، رشته‌ای معین به طول حداقل یک و حداکثر سه کاراکتر را روی صفحه نمایش چاپ کند. این رشته باید همواره ثابت باشد، نه آن‌که در هر بار اجرا رشته‌ای متفاوت چاپ کند یا اینکه با انتقال به کامپیوتری دیگر، خروجی متفاوتی بدهد.

یادگیری (بررسی کدهای مختلف، نوشتن کد جدید و ارتباط مستمر با تیم داوری، باعث افزایش سطح علمی و مهارت افراد می‌شود(، تمرین (ارسال کدها مبهم برای تیم داوری، مشاوره و گرفتن تایید فرصتی را برای محک زدن توانایی افراد فراهم می‌آورد)، رقابت (آزمون انتخابی و آزمون نهایی محل اصلی رقابت بین افراد برتر هستند و نشان‌دهنده مهارت افراد در برنامه‌نویس‌اند) و استخدام در شرکت‌های معتبر (پس از برگزاری مسابقات، برای تیم‌های برتر امکان استخدام در شرکت‌های معتبر فعال در حوزه فناوری اطلاعات که از برگزاری این رویداد حمایت کرده‌اند وجود دارد) از مزایای حضور در این رقابت است.

علاقه‌مندان تا ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ برای نام‌نویسی در مسابقه کد نویسی مبهم (Spaghetti contest) مهلت دارند. دانشجویان و برنامه‌نویسان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و «شرکت‌های فعال در حوزه برنامه‌نویسی» و «شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات» نیز می‌توانند از خروجی‌های مسابقات استفاده کنند.

آیین پایانی مسابقه کد نویسی مبهم (Spaghetti contest) هفتم شهریور ۱۳۹۷ در دانشگاه صنعتی شریف، باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این مسابقه مراجعه کنید و از قوانین و مقررات و نام‌نویسی آگاه شوید.