fa-IR
نخستین نمایشگاه تخصصی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های رایانش ابری
در حاشیه چهارمین رویداد سالانه جامعه آزاد رایانش ابری برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه تخصصی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های رایانش ابری

نخستین نمایشگاه تخصصی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال حوزه رایانش ابری، ۲۶ تیرماه ۱۳۹۷ در حاشیه «چهارمین رویداد سالانه جامعه آزاد رایانش ابری» فرصتی مناسب برای شرکت‌کنندگان و سازمان‌ها و شرکت‌های کشور فراهم آورده است تا بتوانند ظرفیت‌های موجود در بازار را بشناسند و همین‌طور، افراد جویای خدمات بتوانند بهترین و مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین ارایه‌دهنده این خدمات را شناسایی و به سادگی با آن‌ها ارتباط برقرار سازند.

فعالان حوزه رایانش ابری در نمایشگاه جنبی «چهارمین رویداد سالانه جامعه آزاد رایانش ابری» افزون بر این‌که آخرین دستاوردهای خود را در معرض بازدید متخصصان قرار می‌دهند، می‌توانند از امکان تعامل و همکاری رودررو با استادان، صاحب‌نظران، مدیران، دانش‌پژوهان و سایر دست‌اندرکاران و ذی‌نفعان اکوسیستم رایانش ابری کشور برخوردار شوند.

حضور در نمایشگاه تخصصی رایانش ابری اطلاعات جامعی از ظرفیت‌های ایجاد شده در اختیار مشتریان و ارایه‌دهندگان محصولات ابری قرار خواهد داد تا بتوانند با شناسایی رقبا در صنعت خود به رقابت سالم بپردازند، فرایند سنجش بازار و استفاده از فرصت‌های توسعه بازار را تسریع بخشند، فرصتی برای مشتریان برای ارایه مسایل خود و دریافت راه‌حل ایجاد کنند و موفق به شناسایی بهتر گرایش مشتریان و به‌کارگیری آن در خدمات آینده‌شان شوند.

همچنین حضور در کنار جمع بزرگ ارایه دهندگان سرویس‌های ابری در لایه‌های مختلف این امکان را فراهم خواهد آورد تا ارایه‌دهندگان سرویس ابری بتوانند فرصت‌های مشارکت و تجمیع سرویس‌های خود را با دیگران جهت ارایه سرویس‌های جدیدتر و پایدارتر پیدا کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این نمایشگاه می‌توانند به سایت جامعه آزاد رایانش ابری ایران مراجعه کنند. این همایش در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی تهران، انتهای خیابان کارگر شمالی برگزار خواهد شد.

چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران به‌منظور هم‌افزایی دانش، انتقال تجربیات موفق مجموعه‌های صنعتی و علمی شرکت‌های دانش‌بنیان پیشرو در زمینه رایانش ابری کشور در قالب فن بازار، نمایشگاه و کارگاه‌های جانبی، ارایه مقالات تخصصی به‌روز، پنل‌ها و میزگرد مدیریتی و کسب‌وکار و رونمایی از خدمات جدید جامعه رایان ابری ایران ۲۶ تیرماه ۱۳۹۷ در پژوهشگاه و با هماهنگی دبیرخانه جامعه رایانش ابری ایران برگزار می‌‌شود.

این رویداد با همکاری معاونت فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه رایانش ابری برگزار می‌شود و شرکت در آن فرصت مناسبی برای تعامل و ایجاد ارتباط بین اجزای مختلف اکوسیستم رایانش ابری ایران (فعالان و متخصصان صنعت، دولت، دانشگاه) است.