fa-IR
رویداد DMOND_Pitches برگزار می‌شود
در راستای توسعه فضای کسب‌و‌کار، به ویژه استارت‌آپ‌ها

رویداد DMOND_Pitches برگزار می‌شود

رویداد "DMOND_Pitches" با هدف ارتباط استارت‌آپ‌ها با سرمایه‌گذاران و معرفی کسب‌وکار خود، شبیه‌سازی نحوه ارایه کسب‌وکار به سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ و محلی برای گسترش شبکه ارتباطی بین فعالان یک حوزه خاص برگزار می‌شود.

در این رویداد، تیم‌های استارت‌آپی، ایده و محصول خود را ارایه می‌کنند و توسط داوران (منتورها، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و...) به صورت حرفه‌ای داوری می‌شوند. به استارت‌آپ برتر به رسم یادبود جایزه‌ای اهدا خواهد شد.

موضوع DMOND Pitches تیرماه «استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و ورزش» است و علاقه‌مندان به استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و ورزش برای معرفی کسب‌وکار خود می‌توانند در صورت داشتن ایده خام و نوآورانه‌ای در زمینه سلامت و ورزش، با طراحی یک پوستر در ابعاد A۲، آن را برای حاضران رویداد به نمایش بگذارید. این پوستر‌ها در سالن برگزاری رویداد نصب خواهد شد.

همچنین برای ارایه استارت‌آپ، باید فایل ارایه خود را با فرمت ppt. یا pptx. به پست الکترونیک این رویداد ارسال کنید. در صورت تکمیل ظرفیت، به صورت خودکار نام‌نویسی شما برای جلسه آینده رزرو خواهد شد و برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته می‌‌شود.

 این رویداد چهارشنبه ۲۷ تیرماه ۹۷ از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در  محل شتاب‌دهنده دیموند واقع در تهران، خیابان کارگر شمالی، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، طبقه زیرین کتابخانه قلمچی برگزار خواهد شد.