آمادگی همکاری با فاوا برای اعطای مجوز انفورماتیک
نایب رییس سازمان نصر کشور مطرح کرد

آمادگی همکاری با فاوا برای اعطای مجوز انفورماتیک

نشست هم‌اندیشی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعضای سازمان نصر و فعالان بخش خصوصی فناوری اطلاعات استان ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ در محل سالن جلسات استانداری مازندران برگزار شد.

نایب رییس سازمان نصر کشور و رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران در این جلسه با تبریک سال‌روز تاسیس سازمان نصر، در خصوص انحلال شوراهای عالی انفورماتیک و تجمیع آن با شورای عالی فضای مجازی از وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات درخواست همکاری کرد.

عباس رمدانی با بیان اینکه تجمیع شورای عالی انفورماتیک با شورای عالی فضای مجازی تحت عنوان شورای اجرایی فناوری اطلاعات سبب مشکلاتی در دریافت مجوز انفورماتیک برای فعالان بخش خصوصی شده است، گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آمادگی همکاری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برون‌رفت از مشکلات پیش‌روی و اعطای مجوز را دارد.

 رمدانی با اشاره به مشکلاتی که اخیرا در بازار ارز به وجود آمد که برای فعالان حوزه فناوری اطلاعات پیش آورد، افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به خوبی وارد حوزه شد و با معرفی سودجویان سبب رونق امید در دل فعالان فناوری اطلاعات شد.

او با اشاره به حمایت استاندار مازندران از فعالان بخش خصوصی، اضافه کرد: نیاز است تا سازمان نصر مازندران هم در کارگروه حوزه فناوری اطلاعات حضور داشته باشد و سهم شرکت‌های استان در دریافت تسهیلات دیده شود.