اولین دفترچه الکترونیکی سازمان تامین ‌اجتماعی تحویل داده شد
با مشارکت بیمیتو و الوپیک؛

اولین دفترچه الکترونیکی سازمان تامین ‌اجتماعی تحویل داده شد

اولین دفترچه الکترونیکی سازمان تامین ‌اجتماعی با مشارکت بیمیتو و الوپیک به وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات تحویل داده شد.

صبح دیروز با حضور محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات)، علی ربیعی (وزیرکار، رفاه و تامین اجتماعی) و سید تقی نوربخش (رئیس سازمان تامین اجتماعی)، از پروژه صدور آنلاین دفترچه بیمه، تمدید اعتبار، تجدید دفترچه و ارسال آنلاین توسط شرکت بیمیتو رونمایی شد.

«آذری جهرمی» در صفحه شخصی خود درباره این مراسم نوشت: به اجرای دولت الکترونیک امیدوارتر شدم. امروز در سازمان تامین اجتماعی شاهد اجرای بخش مهمی از خدمات دولت الکترونیکی، مرتبط با موضوع فعالیت‌های این سازمان بودم.

جهرمی در ادامه نوشت: نوبت‌دهی الکترونیک، نسخه دهی الکترونیک، پرونده الکترونیک سلامت، تامین اجتماعی همراه و خدمات دیگری که کار مردم و خدمات دهندگان حوزه سلامت را سهل، ساده و سالم می‌کند. یکی از این خدمات صدور دفترچه بیمه از طریق وب و ارسال سریع آن به محل کار یا زندگی است که نمونه آن برای من از طریق بیمیتو صادر و همان‌جا توسط الوپیک ارسال شد.

 بیمیتو، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک بیمیتو تمامی اطلاعات موردنیاز هر فرد ازجمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه قابل‌مقایسه است. بیمیتو برای ارایه خدمات بیمه‌ای با نمایندگان و کارگزاران مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند و تمامی فرآیندهای آن، مورد تایید عاملان رسمی بیمه است.

همچنین سامانه هوشمند حمل‌ونقل درون‌شهری الوپیک به‌عنوان بزرگ‌ترین ناوگان خدمات ارسال مرسوله با سرویس‌های پیک موتوری، وانت‌بار سبک و سنگین و سواری بار در تهران و کلان‌شهرهای کشور، به‌عنوان طرف قرارداد بیمیتو خدمات ارسال آنلاین دفترچه‌های بیمه را بر عهده‌ دارد.