fa-IR
نام‌نویسی طرح «بازار فناوری» در نمایشگاه اینوتکس آغاز شد
با هدف اتصال عرضه و تقاضای فناوری و بهره‌مندی از ظرفیت شرکت‌های فناور

نام‌نویسی طرح «بازار فناوری» در نمایشگاه اینوتکس آغاز شد

شرکت «توانمندسازان فناوری‌های نوین» طرح «بازار فناوری» را همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷در بوستان گفتگو، با هدف اتصال عرضه و تقاضای فناوری و استفاده متقاضیان فناوری از ظرفیت شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، در نمایشگاه اینوتکس اجرا می‌‌کند. 

در این طرح، رویداد‌های تخصصی با موضوعات مختلف برگزار می‌شود و برگزارکنندگان هر رویداد، پس از معرفی سازمان خود، نیازها و مسایل فناورانه خود را در حضور عرضه‌کنندگان فناوری مطرح می‌کنند تا در صورت لزوم شرکت «توانمندسازان فناوری‌های نوین» اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات حضوری B2B در حین و بعد از نمایشگاه کند به گونه‌ای که نیاز یا عارضه مطرح شده از سمت متقاضی فناوری برطرف شود و نتیجه مطلوب به دست آید.

همچنین در طبقه همکف نمایشگاه، غرفه «بازار فناوری» میزبان متقاضیان و عرضه‌کنندگان فناوری است. این غرفه محلی را برای تبادل نظر فراهم خواهد کرد.

تمامی متقاضیان فناوری و همچنین عرضه‌کنندگان فناوری (شرکت‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها، نوآوران و ...) می‌توانند برای نام‌نویسی و حضور در رویدادهای یادشده، فرم نام‌نویسی را تکمیل یا با شماره‌های ۰۹۱۲۵۳۹۱۸۷۷ و ۶۶۵۶۸۰۰۲ تماس بگیرند.