fa-IR
نام‌نویسی با تخفیف در کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری
تا دهم تیرماه صورت می‌پذیرد

نام‌نویسی با تخفیف در کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری

نام‌نویسی برای حضور در سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری سال ۲۰۱۸ (IASP ۲۰۱۸) که برای نخستین‌بار در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود، تا دهم تیرماه ۱۳۹۷ با تخفیف صورت می‌گیرد.

کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری که یکی از مهمترین رویدادهای بین‌المللی در حوزه اقتصاد و شرکت‌های دانش‌بنیان محسوب می‌شود، پس از سی و چهار دوره برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهر تاریخی اصفهان برگزار خواهد شد.

موضوع اصلی این کنفرانس «حرکت بسوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری» بوده و در این رویداد چگونگی بهره‌مندی از ظرفیت‌ نهادهای توسعه فناوری بویژه پارک‌های علم و فناوری برای رفع مشکلات شهرها و رسیدن به توسعه پایدار بررسی خواهد شد. همچنین ۳۵ مقاله کامل از ۲۲ کشور در روزهای برگزاری کنفرانس به صورت شفاهی ارایه خواهد شد.

جان کلاز، مدیر اجرایی سابق برنامه زیست‌گاه انسانی سازمان ملل متحد و شهردار اسبق بارسلونا، سخنران کلیدی کنفرانس و همچنین متخصصینی از آلمان، کره‌جنوبی و کشورمان، سخنرانان مدعو این رویداد بین‌المللی خواهند بود.

انتظار می‌رود در این رویداد جهانی ۵۰۰ متخصص حوزه مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری از حدود ۵۰ کشور دنیا در اصفهان حضور یافته و ضمن بررسی آخرین تحولات این حوزه و ارایه تجربیات، با دستاوردها و قابلیت‌های نهادهای پشتیبان شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان در کشورمان آشنا شوند.

نام‌نویسی برای حضور در این کنفرانس جهانی آغاز شده است و متخصصان و علاقه‌مندان حوزه علم و فناوری با مراجعه به وب‌سایت کنفرانس می‌توانند به صورت آنلاین نام‌نویسی کنند. همچنین مهلت نام‌نویسی با تخفیف در این کنفرانس ۱۰ تیرماه سال جاری خواهد بود.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری از دوم تا پنجم سپتامبر ۲۰۱۸ (یازدهم تا چهاردهم شهریور ۱۳۹۷) با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.