fa-IR
نام‌نویسی الکام ترندز تا دهم‌ تیرماه انجام می‌شود
از پنجم تیرماه

نام‌نویسی الکام ترندز تا دهم‌ تیرماه انجام می‌شود

متقاضیان حضور در سالن الکام ترندز تا دهم تیرماه ۱۳۹۷ می‌توانند نسبت به نام‌نویسی در این بخش اقدام کنند.

سالن ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی به بخش الکام ترندز که تمرکز به ارایه گرایش‌های نو، فناوری‌های نوین و قلمروهای آینده صنعت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات دارد تخصیص‌یافته و نام‌نویسی در آن از سه‌شنبه پنجم تیرماه تا دهم تیرماه انجام می‌شود. امسال الکام ترندز در ۶ محور اصلی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، بلاک چین و رمز ارزها، رایانش ابری، پردازش موازی و ابر پردازشگرها، اینترنت اشیا و کلان داده‌ها (Big Data) برگزار می‌شود.

از تمامی شرکت‌هایی که در حوزه‌های مرتبط با محورهای الکام ترندز در حال فعالیت هستند دعوت می‌شود، در این دوره از نمایشگاه الکامپ در قالب سالن الکام ترندز حضور یافته و در فضای متمرکز بر آینده صنعت فاوا، تجربه نوینی را کسب کنند و چنانچه تاکنون جهت حضور در نمایشگاه الکامپ نام‌نویسی نکرده‌اند، می‌توانند ضمن نام‌نویسی از طریق سامانه تا تاریخ دهم تیرماه ۱۳۹۷ و با دفتر ستاد اجرایی نمایشگاه ۸۸۷۳۴۰۳۵  خانم شاهدوست تماس بگیرند.

در همین راستا علاقه‌مندان به حضور در سالن الکام ترندز که تاکنون در بخش‌های دیگر نمایشگاه الکامپ اقدام به ثبت‌نام کردند می‌توانند در صورت تمایل با تماس با دفتر ستاد اجرایی نمایشگاه درخواست جانمایی خود را به این سالن منتقل کنند. همچنین شرکت‌هایی که بخشی از فعالیت‌هایشان در شش محور فوق است، در صورت تمایل می‌توانند علاوه بر غرفه اصلی در سالن‌های دیگر، غرفه جداگانه‌ای نیز جهت ارایه دستاوردهای خود در زمینه فناوری‌های نوین را در سالن الکام ترندز برپا کنند.

در  چهارچوب برنامه الکام تاکز، امکان برگزاری سمینارها و ارایه مطالب فنی، علمی و تجاری در زمینه شش محور فوق نیز برای علاقه‌مندان پیش‌بینی‌شده که نحوه نام‌نویسی و هماهنگی‌های مربوط به آن نیز در آینده اعلام می‌شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ ۶تا ۹ مرداد ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.