fa-IR
حضور۳۰ شتاب‌دهنده و سرمایه‌گذار در سالن الکام‌استارز

حضور۳۰ شتاب‌دهنده و سرمایه‌گذار در سالن الکام‌استارز

نام‌نویسی از علاقمندان به حضور در سالن‌های الکام‌استارز و الکام گیمز از پنجم خرداد ۱۳۹۷ در قالب پیش ثبت نام شروع و تا ۲۷خرداد به صورت ثبت درخواست رزرو غرفه ادامه داشت. پس از بررسی درخواست‌های ثبت شده، درخواست های تکمیل اطلاعات و بررسی اعتراضات، حدود ۶۵۰ تایید شده در صف تکمیل ثبت نام و جانمایی در سالن‌های الکام‌استارز و الکام گیمز هستند.

بیش از ۳۰ صندوق سرمایه گذاری، شتابدهنده، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری نیز به عنوان تکمیل کننده چرخه زیست بوم استارت‌آپ ها در سالن الکام استارز ثبت نام کردند و حضور خواهند داشت.

الکام‌استارز و الکام گیمز در چهار سالن اصلی ۸ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ با مشارکت استارت‌آپ‌ها و تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای در چهار مدل غرفه حضور خواهند داشت. نوع اول غرفه اقتصادی، با مبلغ ٢٥٠ هزار تومان به منظور حمایت از افرادی که دارای ایده هستند و در مراحل ابتدایی راه اندازی استارت‌آپ قرار دارند؛ نوع دوم غرفه پایه، با مبلغ ٧٥٠ هزار تومان؛ نوع سوم غرفه اختصاصی ۱۲ متری و نوع چهارم غرفه های بزرگ بالای ۱۲ متر است که هزینه آن با تعرفه نمایشگاهی محاسبه می شود در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ حاضر خواهند شد.