fa-IR
برگزاری جشنواره نوآوری‌های دیجیتال در سازمان تامین اجتماعی

برگزاری جشنواره نوآوری‌های دیجیتال در سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اهمیت کسب‌وکارهای نوین در اقتصاد جهان و توان ارایه راه‌حل‌های خلاقانه برای بهینه‌سازی فرایندهای سازمانی گفت: اولین رویداد نوآوری دیجیتال در دو بخش ایده پردازی و ارایه محصولات و خدمات دیجیتال در حوزه‌های بیمه و درمان سازمان تأمین اجتماعی برگزار می‌شود.

علی معیری با اعلام این خبر افزود: هدف از اجرای این جشنواره، جلب مشارکت کسب‌وکارهای نوپا (استارت‌آپ) و حمایت از نیروهای جوان، نخبه و مستعد کشور در راستای خلق ارزش و نوآوری در گستره خدمات و محصولات سازمان تأمین اجتماعی و توسعه اکوسیستم کسب‌وکارهای نوپا است.

با توجه به فرصت‌های موجود در سازمان تامین اجتماعی، برای حمایت و همکاری با استارت‌آپ‌ها در راستای عزم جدی این سازمان برای ایفای نقش تاثیرگذار در زمینه حمایت از اکوسیستم ایده پردازی، نوآوری و توسعه استارت‌آپ‌ها در کشور از کلیه علاقه‌مندان و فعالان این حوزه دعوت می‌شود با مطالعه سند فراخوان از جزییات بیشتر محورهای اصلی این رویداد، اهداف و مراحل برگزاری، شرایط شرکت‌کنندگان، نحوه ارزیابی و داوری، حمایت‌های مادی و معنوی و سایر اطلاعات مرتبط، آگاهی یابند.

متقاضیان می‌توانند از دهم تیرماه ۱۳۹۷ با مراجعه به سایت این سازمان از طریق لینک نام‌نویسی در رویداد ایده‌پردازی و نوآوری‌های دیجیتال، در جشنواره شرکت کنند.