fa-IR
سومین رویداد ملی «اینوتک سلامت» ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود

سومین رویداد ملی «اینوتک سلامت» ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود

سومین رویداد ملی «اینوتک سلامت» مهم‌ترین رخداد کارآفرینی و فناوری حوزه سلامت از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در بوستان گفت‌وگو تهران برگزار می‌شود.

در این رویداد با حضور شرکت‌های نوپا فناور، دانشجویان و تیم‌های علاقه‌مند به کارآفرینی و دارای ایده، سیاست‌گذاران و دست‌اندرکاران حوزه سلامت، مدیران موفق شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان، شرکت‌ها و نهادهای بازارساز حوزه سلامت، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، خیرین سرمایه‌گذار، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری حوزه سلامت حضور دارند.

تجهیزات پزشکی و توان‌بخشی، فرصت‌های کارآفرینی در حوزه امنیت و ایمنی غذایی و فناوری اطلاعات در سلامت از دیگر محورهای این رویداد ملی است.

همچنین کمک به توسعه و بلوغ زیست‌بوم کارآفرینی در حوزه سلامت از هدف محوری سومین رویداد ملی اینوتک سلامت است.

در معرض قرار دادن و شناساندن قطب‌های شبکه‌سازی، ارتباط موثر، تبادل تجربیات و گفتگوی فناوران با سیاستمداران، سرمایه‌گذاران و مسئولان این حوزه و کمک به بازاریابی و بازارسازی شرکت‌های دارای محصول مستقر در مراکز رشد از اهداف برگزاری این رویداد ملی است.

این رویداد توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی و بهزیستی و توان‌بخشی از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.