افتتاح اولین شتاب‌دهنده تخصصی در دانشگاه بوعلی‌سینا

شتاب‌دهنده هم پیوند در ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ در دانشگاه بوعلی‌سینا و با حضور مسعود برومند معاون پژوهش‌وفناوری وزارت علوم، تحقیقات‌وفناوری، جمعی از مدیران ستادی و رییس دانشگاه بوعلی‌سینا شروع به فعالیت کرد. این شتاب‌دهنده در حوزه های تخصصی IT و ICT  فعالیت می‌کند.

حوزه‌ها و اولویت‌های شتاب‌دهی شتاب‌دهنده هم‌پیوند عبارتند از: بلاک‌چین، فین‌تک، شهرهوشمند، سلامت، گردشگری، کشاورزی هوشمند و فناوری‌های نوین

این شتاب‌دهنده تجربه همکاری موفق با شتاب‌دهنده های مطرح کشور و همچنین شتاب‌دهنده آکواریوم در برگزاری رویداد جایزه بزرگ اختراعات ایران را در کارنامه خود دارد و با هدف اشتغال‌زایی و کاهش نرخ بیکاری در بین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی استان همدان، تحقق اقتصد مقاومتی و دانش‌بنیان، جذب سرمایه برای نوپاها و دسترسی آنها به بازارهای ملی و بین‌المللی در دانشگاه بوعلی‌سینا گشایش یافت.

برنامه زمان بندی شتاب‌دهنده هم‌پیوند در دانشگاه بوعلی‌سینا در سال ۱۳۹۷ به این شرح است: شروع فعالیت رسمی خرداد ۱۳۹۷، پذیرش اولیه در شتاب دهنده تیرماه ۱۳۹۷، شروع اولین دوره پیش شتاب دهی  مرداد ۱۳۹۷، شروع پذیرش دوره دوم شتاب دهنده  آبان ۱۳۹۷ و همکاری در برگزاری رویدادهای مرتبط با حوزه فعالیت در دانشگاه بوعلی‌سینا.

نشانی اینترنتی: www.hampayvand.com

هم‌پیوند، شتاب‌دهنده، بوعلی‌سینا