چگونه مشکلات پیش روی اهداف و ایده‌های بزرگ را حل کنیم؟
منتشر شد:

چگونه مشکلات پیش روی اهداف و ایده‌های بزرگ را حل کنیم؟

کتاب «سریع بدو»

«سریع بدو: چگونه مشکلات پیش روی اهداف و ایده‌های بزرگ را حل کنیم» عنوان کتابی است که به قلم ۳ نویسنده و متخصص در حوزه سرمایه‌گذاری و پروژه‌های اقتصادی به رشته تحریر در آمده است.

کتاب «سریع بدو: چگونه مشکلات پیش روی اهداف و ایده‌های بزرگ را حل کنیم» به قلم جیک ناپ، جان شراسکی، برادن کوئتز که هر سه ازجمله کارآفرینان موفق و کارشناسان صاحب‌نام در حوزه اقتصادی هستند به رشته تحریر در آمده است.

این سه کارآفرین تلاش کردند تا در این کتاب روند موفقیت یک سازمان غول‌پیکر را بررسی کنند و از مراحل مختلف کار از جذب نیروی انسانی تا تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و توزیع مسئولیت‌ها در سازمان ایده‌هایی جذاب و کارآمد را با مخاطبان خود در میان بگذارند.

آن‌ها به یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین سؤالات کارآفرینان و مدیران پاسخ می‌دهند و به آن‌ها می‌گویند که برای کسب موفقیت و کسب جایگاهی که بتوانند حرف اول را در کسب‌وکار خود بزنند باید از چه مسیرهایی گذر کنند. آن‌ها حتی شیوه‌های گذر از بحران را نیز با مخاطبان خود در میان می‌گذارند و به آن‌ها می‌گویند که چگونه می‌توانند طی یک نشست و برنامه‌ریزی پارتیزانی با تقسیم وظایف و مسئولیت‌ها یک ایده رو به شکست را زنده کرد و سر پا نگه داشت.

جیک ناپ در بخشی از این کتاب به افراد و کارفرمایانی که این روزها پروژه‌ها یا کمپانی‌های کوچکی را اداره می‌کنند می‌گوید: برای کسب موفقیت باید بی‌وقفه بدوید. مکث نکنید با تمام سرعت بدوید و مسیر را ادامه دهید گاهی یک مکث کوچک می‌تواند موفقیت یک پروژه بزرگ را به خطر بیندازد.

کتاب «سریع بدو: چگونه مشکلات پیش روی اهداف و ایده‌های بزرگ را حل کنیم» در حقیقت دانشنامه‌ای برای کارآفرینان است که به آن‌ها می‌گوید چگونه مشکلات را از سر راه بر دارند و روند رشدشان را بی‌وقفه ادامه دهند تا به موفقیت برسند. از نگاه ویلیامز بنیان‌گذار توییتر مطالعه این کتاب می‌تواند چشم‌اندازی هیجان‌انگیز و راه گشا رو به روی کارآفرینان بگشاید چه آن‌ها که با سرمایه‌گذاری‌های کوچک در جست‌وجوی موفقیت و توسعه کارشناس هستند و چه کارآفرینان بزرگی که در روند رو به رشد کارشان اختلال یا وقفه ایجاد شده است.

«سریع بدو: چگونه مشکلات پیش روی اهداف و ایده‌های بزرگ را حل کنیم» به قلم جیک ناپ، جان شراسکی، برادن کوئتز به رشته تحریر در آمده و قرار است با همکاری نشر سیمون و شوستر منتشر می‌شود.

این کتاب قرار است روز هشتم مارس سال جاری و در ۲۸۸ صفحه به زبان انگلیسی  روانه کتاب‌فروشی‌ها شود.