مرکز ایده‌های برتر ورزش‌وجوانان اردبیل راه‌اندازی می‌شود
معاون ورزش‌وجوانان اردبیل خبر داد

مرکز ایده‌های برتر ورزش‌وجوانان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان اردبیل از راه‌اندازی مرکز ایده‌های برتر حوزه ورزش‌وجوانان برای نخستین‌بار در این استان خبر داد.

شهرام فکری در نشست حوزه جوانان با رییس مرکز پارک علم و فناوری استان اردبیل افزود: مرکز ایده‌های برتر و حمایت از این ایده‌ها از سوی اداره ورزش و جوانان راه اندازی خواهد شد.

او شناسایی ایده‌های برتر و حمایت از کسب‌وکار در حوزه ورزش و جوانان را مهم‌ترین هدف راه اندازی این مرکز در استان اردبیل برشمرد.

معاون فرهنگی و امور جوانان استان تصریح کرد: ایجاد این مرکز می‌تواند به توسعه کسب‌وکار، تولید محصول و حتی فروش این محصولات در حوزه ورزش و به خصوص جوانان کمک کند.

رییس مرکز پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز در این نشست از تخصیص اعتبار بلاعوض ۵۰ میلیون ریالی برای ایده‌های برتر در این حوزه خبر داد.

محسن دیندار تاکید کرد: این مرکز به ایده‌های برتری که منجر به تولید محصول در حوزه ورزش و جوانان شود تا سقف ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض خواهد کرد.

او بیان کرد: با توجه به راکد ماندن کسب‌و‌کار و تولید لوازم ورزشی در استان این مرکز می‌تواند کمک‌های تاثیرگذاری در حمایت از ایده‌های برتر و تولید و فروش محصولات ورزشی انجام دهد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی با ظرفیت هیات‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد، تشکیل کمیته راهبردی و برگزاری سه استارتاپ ایده های برتر در حوزه ورزش و جوانان از جمله مصوبات این نشست بود.