برگزاری مدرسه تابستانه کسب‌وکار در دانشگاه خواجه نصیر

برگزاری مدرسه تابستانه کسب‌وکار در دانشگاه خواجه نصیر

مدرسه تابستانه کسب‌وکار خواجه نصیر، مرداد و شهریور ۱۳۹۷ با هدف تقویت مهارت‌های کارآفرینان، فعالان استارت‌آپی و توانمندسازی دانشجویان برای ورود موفق به بازار کار حرفه‌ای برگزار می‌شود.

مدیر مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیر اظهار کرد: مدرسه تابستانه کسب‌وکار یک رویداد سراسری است و متقاضیان از سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت کنند.

حامد ابراهیمی افزود: هدف دانشگاه خواجه نصیر تقویت فعالان زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی کشور است و با توجه به اهمیت توسعه متوازن در همه مناطق کشور این رویداد به‌صورت سراسری برگزار می‌شود.

او توسعه مهارت‌های فردی و مدیریت کسب‌وکارهای دانش‌بنیان را دو محور اصلی تعریف عناوین و سرفصل‌های آموزشی مدرسه کسب‌وکار عنوان کرد و گفت: برنامه‌های مدرسه در قالب ۱۴ روز کسب‌وکاری تعریف شده است و شامل ۱۸ عنوان دوره تخصصی و ارایه تجربیات شرکت‌های موفق، آشنایی با خدمات شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد، پارک‌های علم و فناوری و بازدید از مراکز کارآفرینی و نوآوری است.

مدیر مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیر افزود: مدرسه کسب‌و‌کار ۹۷ با سرفصل‌های به‌مراتب کامل‌تر و حضور مربیان نام‌آشنای اکوسیستم استارت‌آپی کشور با ظرفیت پذیرش دو برابر سال گذشته برگزار می‌شود.

او تاکید کرد: برگزاری چنین رویدادهایی در تقویت استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان کشور نقش اساسی ایفا می‌کند.