fa-IR
برگزاری جلسه سوم کارگاه آموزشی نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی

برگزاری جلسه سوم کارگاه آموزشی نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی

جلسه سوم کارگاه آموزشی نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار شد.

با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان کارگاه‌های آموزشی آشنایی با قوانین مالیاتی و نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی، جلسه سوم دوره آموزشی نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی با هدف توسعه مهارت‌های علمی و عملی مالیاتی، با تدریس احسان صحافی‌ها رییس گروه حسابرسی مالیات اداره امور مالیاتی قزوین در پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

همه ساله با توجه به قانون جدید اداره مالیاتی، تمامی واحدهای تجاری ملزم به تهیه اظهارنامه مالیاتی فصلی هستند و موظفند تمامی بندهای این اظهارنامه را به درستی تکمیل کنند که این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار است.

هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی توسعه مهارت‌های علمی و عملی در خصوص نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی، تکمیل جدول‌های سود و زیان، ترازنامه و بهای تمام شده، فرم‌های تکمیلی و قوانین مختلف در تهیه اظهارنامه مالیاتی است که می‌تواند به اهداف دولت در دریافت مالیات صحیح کمک کند و از سویی دیگر موسسه‌ها و سازمان‌ها با تهیه اظهارنامه مالیاتی صحیح و قانونی می‌توانند از تخفیفات ویژه استفاده کرده و اعتبار کسب کنند.

در پایان این کارگاه، احسان صحافی‌ها مطابق با نیاز و زمینه فعالیت شرکت‌کنندگان که جمعی از مدیران کسب‌و‌کارها، دانشجویان علاقه‌مند و فعال در زمینه کسب‌و‌کارهای نوپا و فناورانه و صاحبان ایده بودند به موضوع کارگاه پرداختند و او به طور دقیق و شفاف به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ داد.