تمدید فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ گلستان

تمدید فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ گلستان

معاون پارک علم و فناوری گلستان گفت: نام‌نویسی شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها برای حضور در نمایشگاه الکامپ در گرگان مرکز استان تا ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ تمدید شده است.

عماد آیدانی اظهار کرد: مسئولیت ساماندهی شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها در این نمایشگاه به پارک علم و فناوری استان واگذار شد.

او تصریح کرد: شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای نام‌نویسی و حضور در هشتمین نمایشگاه تخصصی الکامپ گلستان تا پایان وقت اداری چهارشنبه هفته آینده (۳۰ خرداد امسال) به این پارک مراجعه کنند.

هشتمین نمایشگاه تخصصی الکامپ گلستان به مدت چهار روز از ۱۹ تا ۲۲ تیرماه ۱۳۹۷ در محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان برگزار خواهد شد.

پیش از این اعلام ‌شده بود که شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها برای حضور در نمایشگاه الکامپ گلستان تا ۱۰ خرداد سال جاری فرصت دارند. شرکت در این نمایشگاه رایگان است.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر (رایانه) کشور است.

فراهم کردن محیطی مناسب به منظور معرفی توانمندی های فعالان حوزه رسانه‌های دیجیتال، فرهنگ‌سازی در زمینه  اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار «با افتخار ساخت ایران است»، ایجاد اشتغال پایدار در عرصه تولیدات آثار دیجیتال فرهنگی، هنری و تجارت الکترونیک و تشویق و حمایت از طراحان و فعالان مستعد در حوزه کسب‌وکارهای نوپا از اهداف این نمایشگاه‌ است.

نمایشگاه الکامپ گرگان در  ۹ بخش «نرم افزارها و سامانه‌های آموزش الکترونیکی»، «فروشگاه‌های اینترنتی و تجارت الکترونیک»، «سیستم‌های امنیتی و حفاظت از داده‌ها»، «دانش دیجیتال و محتواهای الکترونیکی»، «کسب‌وکارهای نوپا (استارت‌آپ ها)، «پایگاه‌های اینترنتی و نشر دیجیتال»، «نرم افزارهای همـراه و هوشـمند»، «بازی‌هــا و هنرهــای دیجیتـال» و «رسانه‌های اجتماعی» برگزار خواهد شد.