جشنواره ایده‌پردازی «رویش ارغوان» برگزار می‌شود
از سوی بانک آینده

جشنواره ایده‌پردازی «رویش ارغوان» برگزار می‌شود

جشنواره ایده‌پردازی «رویش ارغوان» بانک آینده با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای اقشار مختلف جامعه، به برترین و جذاب‌ترین ایده‌ها و طرح‌ها در حوزه بانکی، جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌کند.

دبیرخانه جشنواره، از موسسه‌ها و شرکت‌های گردشگری، تولیدکنندگان، هنرمندان، کشاورزان، واحدهای نوپا (استارت‌آپ‌ها) و کسب‌وکارهای اینترنتی، کسبه و بازاریان و سایر فعالان اقتصادی دعوت می‌کند ایده‌های خلاق و طرح‌های نوآورانه‌ای برای تعامل موثر بانک آینده با فعالان مذکور را ارایه‌ کنند. به این ایده‌ها جوایز ارزنده‌ای تعلق می‌گیرد.

دبیرخانه جشنواره ایده‌پردازی «رویش ارغوان»، هم‌چنین از علاقه‌مندان به نوآوری در حوزه بانکی، دعوت می‌کند؛ با شناسایی نیازهای آشکار و پنهان گروه‌های مختلف جامعه مانند: پزشکان، مهندسان، وکلا، تجار، خانم‌های خانه‌دار، دانشجویان و بازنشستگان، ایده‌ها و طرح‌های جذاب خود را برای پاسخ‌گویی به این نیازها، به‌صورت مکتوب ارسال کنند.

جوایز نقدی بانک آینده به برگزیدگان و ایده‌های برتر

در این فراخوان آمده است: بانک آینده به ایده‌ها و طرح‌های برتر اول تا سوم که با نظر هیات داوران جشنواره، حایز شرایط و مؤثر، معرفی شوند؛ جوایز نفیسی اعطا می‌کند. ایده نخست؛ مبلغ ۳۰۰ (سیصد) میلیون ریال، ایده دوم؛ ۱۵۰(یک‌صد و پنجاه) میلیون ریال و ایده‌ای که مقام سوم را در جشنواره «رویش ارغوان» کسب کند؛ مبلغ ۱۰۰(یک‌صد) میلیون ریال.

علاقه‌مندان باید تا پایان ساعت ۲۴ یک‌شنبه، دهم تیرماه سال ۱۳۹۷، طرح‌های خود را به‌صورت مکتوب و از طریق سایت رسمی بانک آینده (فهرست ارسال ایده/ پیشنهاد)، ارسال کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره‌های۸۹۳۴۷۲۳۰ و ۸۹۳۴۷۲۳۴ تماس بگیرند.