رویداد استارت‌آپ ویکند تبریز برگزار می‌شود
در سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی

رویداد استارت‌آپ ویکند تبریز برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی استارت‌آپ ویکند تبریز در سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از ۱۳ تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. این رویداد به کوشش معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان و مرکز آموزش عالی علمی -کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز و با حمایت سازمان تجاری‌سازی فناوری جهاد دانشگاهی و شرکت استارت‌آپی قونقا برگزار خواهد شد.

استارت‌آپ ویکند تبریز فرصتی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فراهم می‌کند تا در ۵۴ ساعت کاری ضمن اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرایند اجرایی سازی یک ایده تا کسب‌وکار و راه‌اندازی یک استارت‌آپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان متخصص، ایده نوآورانه خود را توسعه ‌بخشند.

بعد از اتمام استارت‌آپ ویکند، تیم‌های صاحب ایده و طرح می‌توانند برای جذب در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی اقدام کنند و با استقرار در این مرکز از حمایت مادی و معنوی برای تجاری‌سازی ایده خود بهره‌مند شوند.

پیشرفت و رشد در هر کاری با تنوع افکار و دیدگاه‌ها تحقق می‌یابد و عامل اصلی موفقیت در استارت‌آپ‌ها، ارایه پیشنهادهای متنوع توسط افراد است و با توجه به اینکه استارت‌آپ‌ها دارای خاصیت خلاقیت و نوآوری هستند، اگر ایده‌ها در استارت‌آپ‌ها به مرحله رشد برسند، می‌تواند در حوزه اشتغال و اقتصاد تحول بزرگی به وجود آورد. برای نام‌نویسی در این رویداد می‌توانید به ایوند مراجعه کنید.