fa-IR

برگزاری نهمین جلسه کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات استان زنجان

مرتبط با کسب‌وکارهای نوپا نیست

نهمین جلسه « کارگروه تخصصی فناوری اطلاعات» ذیل « شورای اجرایی ایجاد قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات استان» به ریاست وحید فرخی مدیر کل اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات استان زنجان، ۱۰ خردادماه ۱۳۹۷ و با حضور اعضای اصلی و مدعوین برگزار شد.

ابتدا جلسه، امیر حمیدنیا مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت شهرک تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات ارایه داد. او بر قطعه‌بندی فضا در متراژهای ۲۰۰۰ مترمربع (با قابلیت ترکیب و ادغام)، تامین آب و برق، جدول‌گذاری خیابان و بلوار اصلی، لوله‌کشی گاز، احداث فضای سبز، و انعقاد قرارداد جهت تامین فیبر‌نوری در این شهرک اشاره کرد.

حمیدنیا در ادامه بیان داشت: تاکنون نزدیک به ۴ میلیارد تومان جهت بسترسازی شهرک تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات هزینه شده است و هم‌اکنون آماده واگذاری قطعات به متقاضیان به قیمت متری۱۲۰هزار تومان با پیش پرداخت ۳۰درصد مبلغ کل و اقساط مابقی مبلغ می‌باشد.

در ادامه، سایر اعضا جلسه اعم از مدیران دولتی و نمایندگان بخش خصوصی به بررسی اقدامات انجام شده و نقاط ضعف در اجرای مصوبه سفر رییس جمهور به استان در سال ۱۳۹۳ با موضوع « ایجاد قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات در استان زنجان» پرداختند.

لازم به ذکر است که در شهرک تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات استان زنجان، فعالیت‌های تولیدی و ارایه خدمات الکترونیک منطبق با آخرین دستاوردهای روز دنیا پیش‌بینی شده است. بر همین اساس نیز پیش‌بینی می‌شود شرکت‌های مستقر در این شهرک، علاوه بر فعالیت در حوزه‌های سخت‌افزار و نرم‌افزار، بتوانند در حوزه زیرساخت‌های اطلاع‌رسانی نیز فعالیت کنند.
فراهم کردن زمینه‌های حضور برندها و شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرک تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات زنجان یکی از برنامه‎های مسئولان پس از احداث این شهرک تخصصی خواهد بود.

منبع: https://goo.gl/fDkPhU

و

https://goo.gl/hGHFYQ

برچسب: شهرک فناوری اطلاعات زنجان, جلسه کارگروه فناوری اطلاعات زنجان