fa-IR
برگزاری رویداد طلوع برکت در نمایشگاه قرآن کریم

برگزاری رویداد طلوع برکت در نمایشگاه قرآن کریم

استارت‌‏آپ اسلامی- قرآنی طلوع برکت، از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی از ۹ تا ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، در کمیته‌ رسانه‌ مستقر در بخش رسانه و فضای مجازی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.

برگزاری یک کارگاه آموزشی ــ تجربی سه روزه، آموزش تجربه‌محور کارآفرینی اسلامی _ قرآنی، امکان همکاری با کارآفرینان برتر کشور، برگزاری کارگاه‌های جنبی تخصصی با بهره‌گیری از اساتید مجرب، اعطای گواهینامه‌ معتبر، اهدای جوایز نفیس به سه تیم برتر و استقرار در مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی از ویژگی‌های این رویداد است.

گردشگری و توریسم، هنرهای تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب ‏بازی و بازی‌های رایانه‌ای، سلامت و محصولات غذایی حلال، وب و اپلیکیشن و تولید محتوای چندرسانه‌ای از محورهای هشت‌گانه‌ این رویداد‌اند.

رویداد سه روزه طلوع برکت با همکاری کمیته‌ رسانه‌ مستقر در بخش رسانه و فضای مجازی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی برگزار می‏‌شود و از جمله نوآوری‏‌های این دوره از نمایشگاه بین‌‏المللی قرآن کریم به شمار می‌‏آید.