fa-IR
border
حسین ابراهیمی

حسین ابراهیمی

مربی
border
شبکه مدیران و مشاوران چشم انداز

شبکه مدیران و مشاوران چشم انداز

   فوق لیسانس
   ایران
   تهران
   شمیرانات
   تهران.خیابان ولیعصر-تقاطع خیابان شهید مطهری.ضلع شمال غربی.ساختمان 2050.طبقه پنجم.دفتر شبکه چشم انداز

به دلیل علاقه مندی وافر به حوزه اعتباربخشی و خلاقیت از سال 91 بطور جدی وارد حوزه استارت آپ ها شدم و در اولین ویکند شرکت کردم.با توجه به پژوهش ها و تحقیقات و تجربیات گذشته در حوزه اعتبارسنجی و تعیین صلاحیت حرفه ای(مولف سه کتاب در حوزه اعتبارسنجی در نظام آموزش عالی) و استارت آپ ها ، با تمرکز بر موضوع توسعه مشتری و لزوم توجه به آن حدود دوسال و نیم در حال پژوهش می باشم و در حال حاضر در این مورد به مشاوره می پردازم.
- اهداف من : دوستانی که عضو گروه اینجانب شوند (در تمامی استانها) برای تشکیل گروه مشاوران توسعه مشتری کاندید خواهند شد و پس از طی جلسات حضوری و انتقال مطالب موضوع توسعه مشتری بعنوان نمایندگان رسمی شبکه چشم انداز در استان خود از طرف شبکه به کارفرمایان معرفی می شوند.
- شایان ذکر است بنا به موقعیت شغلی و حرفه ای اینجانب که طی مدت بالای سی سال کسب شده تعداد بسیار زیادی کارفرمایان ممتاز به بنده و شبکه ارادت و اطمینان دارند و اشخاصی که از طرف اینجانب معرفی شوند از مزایای خاص برخوردار خواهند شد.
- راهنمایی : جهت دریافت رزومه کامل و شرح فعالیت های اینجانب کافیست کلید واژه " رزومه مهندس حسین ابراهیمی" را در گوگل جستجو فرمائید.
...................................................
آدرس اکانت اینجانب در شبکه تخصصی بین المللی لینکدین(Linkedin)

https://www.linkedin.com/in/hossein-ebrahimi-1404/

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران