border
محسن سلیمانی

محسن سلیمانی

موسس
border
گروه تجارت الکترونیک پایلا

گروه تجارت الکترونیک پایلا

   فوق لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران
   تهران - پونک - سردار جنگل جنوب - پایین تر از تقاطع میرزا بابایی جنب انک پارسیان - کوچه صدرا - پلاک 5 - واحد2

درباره بنده :
www.razerah.ir

درباره پایلا :

پایلا یک زیر ساخت تجارت الکترونیک، و به عنوان شبکه سراسری فروش و توزیع کالا جهت تسهیل و ارتقا روند معاملات و مبادلات در زنجیره تامین و توزیع، به عنوان پروژه ای که تاثیر شگرف و قابل توجهی در سطح کلان اقتصادی کشور متصور می باشد، مطرح می گردد.
در مورد ضرورت ایجاد، مدیریت و ارتقای چنین پروژه ای می توان به نیازهای موجود در سیستم زنجیره تامین و توزیع کالای کشور و بنگاههای اقتصادی فعال در این حوزه، و همچنین اعلام و تاکید دولت مبنی بر شکل گیری نظامی جهت اصلاح زنجیره تامین از سال 83 تاکنون اشاره نمود.

پایلا یک کسب و کار الکترونیکی هست که برپایه دو مدل B2B و B2C پایه گذاری شده :

در مدل B2B ، تامین کننده گان اصلی ( شرکتهای تولیدی- بازرگانی – پخش- و...) با پیوستن به پایلا ، مفهوم کسب و کار الکترونیکی را پیدا خواهند کرد و در نتیجه میتوانند کالا و محصولات شان را در شبکه پایلا به دست بازار برسانند. از طرف دیگر ، کلیه سفارشات کالا توسط فروشگاه های سطح بازار از تامین کنندگان، به صورت الکترونیکی و از طریق شبکه پایلا انجام خواهد شد.

در مدل B2C که یک شبکه گسترده بین مصرف کننده و فروشگاه ها خواهد بود، مصرف کننده گان از راه های مختلفی به شبکه پایلا دسترسی خواهند داشت. فروشگاه های مختلف، از جمله فروشگاههای زنجیره ای که شاخص های لازم برای پیوستن به شبکه پایلا را دارند ، نقش تامین کننده را در این مدل خواهند داشت.

با توجه به چشم انداز پایلا در زمینه زنجیره تامین و توزیع کالا ، پیش بینی می شود این شبکه در کمتر از 5 سال آینده به یکی از بزرگترین سایت های تجارت الکترونیک کشور و منطقه تبدیل شده و بستری برای ایجاد فرصت های کسب و کار و سرمایه گذاری های جدید و بیش از 5 هزار فرصت شغلی مختلف را بوجود آورد.

www.payla.ir

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران