fa-IR
border
عابد شیخ بهایی

عابد شیخ بهایی

موسس
border
شرکت مهندسی فناوری سورنا

شرکت مهندسی فناوری سورنا

   فوق لیسانس
   ایران
   کرمان
   کرمان
   بلوار جمهوری، بلوار امام جمعه ، پارک علم و فناوری (ساختمان دانش)طبقه سوم واحد یک

شرکت مهندسی فناوری سورنا فعالیت خود را از سال 1389 فعالیت رسمی و حرفه ای خود را در زمینه های تجارت الکترونیک با هدف تولید و عرضه نرم افزارهای وب بنیاد و با تمرکز ویژه بر پورتال های سازمانی ، اتوماسیون اداری و درگاههای خدمات الکترونیکی آغاز نموده است. سورنا از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان فناوری اطلاعات توانسته است پروژه های موفق متعددی را به مرحله اجرا در آورد. شرکت مهندسی فناوری سورنا در سال 1391 مجوز استقرار در پارک علم و فناوری استان را کسب نموده و در طول فعالیت خود، با اتکا به تحقیق، پژوهش و ارتقاء مستمر دانش، بکارگیری و اجرای موثر اصول مدیریت پروژه و پایبندی به دقت و نظم در اجرا، توانسته است اجرای ده ها پروژه موفق وب بنیاد را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز، در کارنامه خود به ثبت برساند.

همچنین سورنا در سال 95 موفق به دریافت عنوان فناور برتر سال 95 و دریافت مجوز استقرار در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان شده و به عنوان مشاور IT واحدهای صنعتی در سطح استان انجام وظیفه می می نماید .

شرکت مهندسی فناوری سورنا در سال 95 فناور برتر سال انتخاب انتخاب گردیده است . همچنین از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به عنوان مجری طرح فناورانه برتر کشور در سال 95 و 96 شناخته شده است .

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران