border
مهدی مرادی

مهدی مرادی

مربی
   دکتری و بالاتر
   ایران
   قم
   قم
   قم خ چهارمردان کوچه 41 مرکز رشد دانشگاه قم

مهدی مرادی سال 1365 در شهر قم متولد شد و در سال 95 دوره دکتری خود را در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه کاشان به پایان رساندند. پایان نامه ایشان با موضوع اثر چرخه حرارتی بر کامپوزیت های پایه پلیمری تخت و حلقه ای یک پایان نامه آزمایشگاهی و تحلیلی بود که فقط در بخش آزمایشگاهی شامل حدود 200 تست کشش بود. فعالیت های ایشان منجر به راه اندازی آزمایشگاه کامپوزیت، راه اندازی آزمایشگاه نوین مقاومت مصالح دانشگاه و توسعه یک دستگاه چرخه حرارتی اتوماتیک گردید.
فاصله زیاد صنعت و دانشگاه در کشور ما، چرخه تولید ثروت از فناوری را متوقف کرده است. راه حل این مشکل، پر کردن این فاصله با حضور اساتید و مدیران مسلط در هر دو حوزه است. به همین دلیل، ایده اصلی ایشان طی 10 سال اخیر، حضور همزمان در دانشگاه و صنعت برای تبدیل شدن به یک مدیر علمی و صنعتی بوده است.
ایشان طی 6 سال اخیر به صورت حرفه ای وارد موضوع تجاری سازی فناوری شده اند که مشاوره به بیش از 100 اختراع و همکاری با ده ها پروژه صنعتی، مدیر اجرایی چندین شرکت دانش بنیان، مدیریت اجرایی چندین فناوری برای فروش و انتقال به شرکت های صنعتی و مجری پروژه های تحلیل فناوری در ستاد نانو به مدت 6 سال از جمله فعالیت های ایشان بوده است. همچنین ایشان با راه اندازی کارگزاری فن بازار مرکز رشد قم، توسعه فن بازار در استان را پیگیری می کنند. همچنین انتشار بیش از 20 مقاله در همایش ها و مجلات مختلف از جمله فعالیت های پژوهشی ایشان است.هم اکنون ایشان فعالیت های مختلفی را برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور پیگیری می کنند. از جمله این اقدمات می توان به راه اندازی مرکز خدمات فناوری مهراد برای حرکت سریع تر ایده ها به ثروت با نشانی های زیر است:
mehradtech.com و @mehradtech

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران