fa-IR
border
محمدرضا انصاری

محمدرضا انصاری

مربی
   دکتری و بالاتر
   ایران
   تهران
   تهران
   فرمانیه آبکوه یکم بن بست آرام پلاک 3 واحد4

دکتر محمدرضا انصاری پس از گذراندن یک دوره بسیار موفق در زمینه فروش و بازاریابی در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان، تجهیزات پزشکی، نرم افزارهای ERP و صنایع غذایی، در سال 1390 تصمیم گرفتند دانش و تجربیات خود را بعنوان مشاور، مدرس و سخنران با افرادی که خواهان موفقیت در این زمینه هستند به اشتراک گذارند.
دکتر انصاری تاکنون مشاور بیش از 20 برند معتبر داخلی بوده اند. همچنین ایشان صدها کارگاه آموزشی و سمینار حضوری و غیرحضوری (آنلاین) در حوزه فروش، مذاکره و زبان بدن برگزار نموده اند.
محمدرضا انصاری به پشتوانه 15 سال تجربه در دنیای کسب و کار و 9 سال مطالعه مستقیم در حوزه توانمندسازی شخصی، هدفگذاری و برنامه ریزی، از سال 1395 وارد حوزه پرورش و آموزش افراد در راستای توسعه مهارتهای موردنیاز برای موفقیت و خلق ثروت شدند و ده ها کارگاه آموزشی و سمینار را در این حوزه برگزار نموده اند.
همچنین تاکنون دو عنوان کتاب در حوزه توسعه سرمایه های انسانی (بهبود بهره وری نیروی انسانی در سازمان های ایرانی) و در حوزه بازرگانی (آناتومی مذاکرات بین المللی: راهنمای حرفه ¬ای برای موفقیت در مذاکرات بین المللی) تالیف نموده اند. بعلاوه تا کنون چندین مقاله علمی از ایشان در ژورنالهای معتبر بین المللی منتشر شده است.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران