fa-IR
border
محمدرضا حیدرپورفرد

محمدرضا حیدرپورفرد

موسس
   دکتری و بالاتر
   ایران
   فارس
   شیراز
   حدفاصل پل پیرنیا و میدان ولیعصر ، مجتمع تجاری سلمان ، ورودی 5 طبقه 2 واحد 1

پدیده کارت ایرانیان


با توجه به تقاضای روز افزون در مورد ایجاد باشگاه های تخفیف و لویالتی بر بستر کارتهای بانکی و استفاده از روشهای الکترونیک پرداخت از طریق سیستم پی منت بانک ، همچنین تمایل جهت ایجاد باشگاه مشتریان برندها و با توجه به عدم تمرکز این خدمات در همه بخشهای مرتبط در این حوزه ، پدیده کارت ایرانیان آماده ارائه خدمات ایجاد باشگاه های لویالتی و تخفیف مبتنی بر کارت های بانکی بر بسترهای جدید از صفر تا صد میباشد .
پدیده کارت ایرانیان با هدف فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک تاسیس گردید و اکنون در تلاش بی وقفه و همچنین آماده سازی شبکه سراسری پرداخت ، موفق به ارائه اولین سوئیچ و نرم افزار لویالتی بر اساس استانداردهای روز دنیا گردیده است .
پدیده کارت ایرانیان

شبکه ای از فروشندگان کالا و ارایه کنندگان خدمات در سراسر ایران میباشد که شامل همه نوع عرضه و خدمات میباشد .
با عضویت در این شبکه می توانید به مراکز خدماتی، پزشکی، رفاهی و فروشگاه های منتخب طرف قرارداد مراجعه و نسبت به خرید با مقادیر تخفیف ، امتیاز و اعتبار بصورت نقدی یا اقساطی به میزان نامحدود بهره مند شوید.
با توجه به اینکه باشگاه تغییری در کارت و حساب افراد استفاده کننده و خدمات دهنده ایجاد نمیکند امکان عضویت با هر کارت بانکی شتابی )تمامی بانک ها و موسسات عضو شتاب( وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و به وسیله کارت ثبت شده نسبت به خرید با تخفیف ، امتیاز و اعتبار اقدام نمایید .
با عضویت در این شبکه می توانید به مراکز خدماتی، پزشکی، رفاهی و فروشگاه های منتخب طرف قرارداد مراجعه و نسبت به خرید با مقادیر تخفیف مشخص و دیگر مزایا که در بسته های تکمیلی به آن اشاره می شود بهره مند شوید .
تفاوت این مجموعه با شبکه های تخفیف رایج دیگر این است که در این شبکه امکان عضویت با هر کارت بانکی شتابی )تمامی بانک ها( وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و به وسیله کارت ثبت شده نسبت به خرید تخفیف دار اقدام نمایید. پشتیبانی از تخفیف ) نقدی ( ، اعتبار و امتیاز با تعاریف مختلف امکان پذیر میباشد.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران