fa-IR
border
سارا دهسوری

سارا دهسوری

نماینده شرکت
border
ابتکار نوین

ابتکار نوین

  
   ایران
   تهران
   تهران

دفتر کار مجازی-حقیقی ابتکار نوین با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات اداری و به عنوان بنیانگذار دفتر کار مجازی-حقیقی در ایران به مشاغل مختلف در کاهش حدود ۷۰ درصدی هزینه هایشان کمک می نماید.
صاحبان مشاغل، این کاهش در هزینه هایشان را میتوانند در جهت مثبت به عنوان مثال تبلیغات گسترده تر در حوزه فعالیتشان صرف کنند.
به طور واضح تر صاحبان مشاغل به جای صرف هزینه برای رهن و اجاره یک واحد دفتر اداری، حقوق و دستمزد نیروی انسانی، هزینه های ثابت ساختمان مثل شارژ، آب، برق، گاز و تلفن و …..، این هزینه ها را برای تبلغات بیشتر در بازار رقابتی امروز و جذب مشتریان بیشتر، افزایش کیفیت خدمات خود، داشتن آرامش خاطر نسبت به پرداخت نکردن هزینه های زائد و صرف انرژی، زمان و سرمایه بیشتر برای گسترش شغل خود مصرف نمایند. بدیهی است که استفاده از خدمات دفتر کار مجازی-حقیقی ابتکار نوین می تواند تمام این هزینه های اداری اعم ازاستخدام نیروی انسانی مجرب و با سابقه کار مفید، هزینه های ثابت (آب، برق، گاز و …)، هزینه رهن و اجاره یک واحد اداری، هزینه خرید تجهیزات و امکانات اداری (مبلمان اداری، سیستم های کامپیوتر، دستگاه فکس، پرینتر و ….) را به طور کامل حذف نموده و دفتر ابتکار نوین با بهترین هزینه و کیفیت تمامی امکانات مورد نیاز مشاغل را در اختیار صاحبا ن آنها قرار خواهد داد.
خدمات دفتر کار مجازی-حقیقی ابتکار نوین:
خطوط تلفن ثابت با پیش شماره ۲۲
خطوط فکس با پیش شماره ۲۲
نیروی کار با تجربه و تحصیل کرده
اتاق های کنفرانس مبله و مجهز به تجیزات اداری و سیستم صوتی و تصویری
اینترنت پرسرعت
بازاریابان حرفه ای جهت تبلیغات گسترده مشاغل
سیستم پاسخگویی تلفن از طریق پرسنل حقیقی و انتقال آنلاین پیامها

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران