fa-IR
border
سیده سمانه نصیحت کن

سیده سمانه نصیحت کن

مربی
   فوق لیسانس
   هنوز مشخص نشده!
   هنوز مشخص نشده!
   هنوز مشخص نشده!

سمانه نصیحت‌کن فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات است. سمانه، پیش از ورود به اکوسیستم استارتاپی، فعالیت‌های تحقیق و توسعه در حوزه شهر هوشمند و فعالیت‌های آموزشی و تدریس در حوزه آکادمیک خود را به عهده داشته است. وی با برگزاری اولین رویداد استارتاپ ویکند در شیراز به اکوسیستم استارتاپی وارد شد و پس از آن به عنوان برگزارکننده و منتور در رویدادهای استارتاپ‌ویکند و لین استارتاپ ماشین حضور داشته است.
سمانه با همکاری در راه‌اندازی استارتاپ‌تی‌وی (در حوزه رسانه) به عنوان هم‌بنیانگذار و همچنین استارتاپ پوکولیو (در حوزه گردشگری) فعالیت‌های خود را گسترش داد. همچنین با نویسندگی در نشریه الکترونیکی تکلی به معرفی اکوسیستم استارتاپی ایران به انگلیسی زبانان پرداخت. او با راه‌اندازی شیرازمیتینگز به گسترش اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات در شیراز یاری رساند.
علاقه سمانه به حمایت از رویدادهای استارتاپی و برگزاری رویدادهای الهام‌بخش برای جوانان، وی را به سمت 20تا30 هدایت کرد و هم‌اکنون یکی از اعضای تیم 20تا30 است. همچنین به عنوان director رویداد استارتاپ گرایند در شیراز فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
سمانه به عنوان حرفه تخصصی، آنلاین مارکتینگ را دنبال می‌کند. از سوابق فعالیت‌های وی، می‌توان به توییتر مارکتینگ در بامیلو اشاره کرد. وی، اکنون، متخصص آنلاین مارکتینگ در آژانس تبلیغات بین‌الملل داروگ است.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران