border
سیده سمانه نصیحت کن

سیده سمانه نصیحت کن

مربی
   فوق لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران

سمانه نصیحت‌کن فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات است. سمانه، پیش از ورود به اکوسیستم استارتاپی، فعالیت‌های تحقیق و توسعه در حوزه شهر هوشمند (طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز) و فعالیت‌های آموزشی و تدریس در حوزه آکادمیک خود را به عهده داشته است. وی با برگزاری اولین رویداد استارتاپ ویکند در شیراز به اکوسیستم استارتاپی وارد شد و پس از آن به عنوان برگزارکننده و منتور در رویدادهای استارتاپ‌ویکند، لین استارتاپ ماشین، جلسات همفکر و شیرازمیتینگز، اردوی ملی استارتاپ و استارتاپ گرایند حضور داشته است.
سمانه با همکاری در راه‌اندازی استارتاپ‌تی‌وی (در حوزه رسانه) به عنوان هم‌بنیانگذار فعالیت‌های خود را در اکوسیستم استارتاپی گسترش داد. همچنین با نویسندگی در نشریه الکترونیکی تکلی به معرفی اکوسیستم استارتاپی ایران به انگلیسی زبانان پرداخت. او با راه‌اندازی شیرازمیتینگز و جلسات همفکر در شیراز به گسترش اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات در شیراز یاری رساند.
سمانه به عنوان حرفه تخصصی، آنلاین مارکتینگ را دنبال می‌کند. از سوابق فعالیت‌های وی، می‌توان به توییتر مارکتینگ در بامیلو، متخصص آنلاین مارکتینگ در آژانس تبلیغاتی بین المللی داروگ و متخصص آنلاین مارکتینگ و روابط عمومی در شتابندهنده دیموند اشاره کرد. وی، اکنون، مدیر اجرایی در مجموعه گردشگری آی آر تریپ است.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران