fa-IR
border
مهدی مشفقی

مهدی مشفقی

صاحب ایده (مبتکر)
   لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران
   تهران-خ نیاوران-تقاطع کامرانیه-پلاک 96-طبقه دوم

دوستان، مهندسان و استادان بزرگوار. با سلام و احترام
بنده ،مهدی مشفقی لیسانس فن آوری اطلاعات از تبریز، پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد رشته تجارت الکترونیک از بوشهر، متولد شهرستان ملایر و ساکن تهران، در حدود سه سال است که نامزد هستم.
زندگی ام پر از فراز و نشیب ها ، تجربیات و سرشار از شکست ها و پیروژی هاست.
مغزی پر از ایده های قابل اجرا دارم که مشخصه اصلی بیشترشون اینه که اولا مشکلات و گره هایی رو از زندگی روزمره مردم باز کرده و برطرف میکنه و از طرفی کاربردی بوده و زود بازده بوده و سریعا میتونه به درآمدزایی خوبی برسه.
من بخاطر زندگیم و بخاطر شرایط ازدواجیم محکوم به موفقیت و کسب درآمدم. همیشه از کارمندی متنفر بودم چون طعم تلخ سرکوب شدن آرزوها و خواسته های کودکانه خودم و عزیزانم رو در رندگی کارمندی چشیدم.
من داستانهای زیادی برای گفتن دارم که سرشار از تجربه و درسهایی از شکست ها و موفقیت هامه اما الان اومدم که موفق بشم. به همین خاطر دستم رو به سمت همه شما دراز میکنم تا دستای همدیگرو بگیریم و شروع به پرواز کنیم.
پرواز حق من و شماست.
ما میتونیم موفق بشیم. ما باید موفق بشیم. من به آینده ، ایده ها و زندگی خودم مطمئنم.
البته میدونم که بازهم میتونه به شکست منجر بشه اما اینو یاد گرفتم که حتی اگه هزاران بار دیگه زمین بخورم و شکست بخورم، یاد نگرفتم که رو زمین بشینم. میدونم که هزارو یکمین بار هم باز بلند میشم و دوباره و قویتر شروع می کنم. پس لطفا بیایید همدیگه رو کمک کنیم و همدیگرو بلند کنیم تا یه تغییر بزرگ در زندگی مردم، آیندمون و زندگی های خودمون ایجاد کنیم. عاشق هم باشیم و عاشق کارامون. عاشقانه باهم کار کنیم تا موفقیت رو به آغوش بکشیم.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران